Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Шаблони
Mock-up файли для книг і журналів

Mock-up файли для книг і журналів

Шаблони для демонстрації дизайну книг і журналів. Якщо ви працюєте у поліграфічному середовищі, то ця добірка вам знадобиться. Добірка mock-up файлів, які допоможуть оформити роботу. 
Безкоштовні шаблони візитних карток

Безкоштовні шаблони візитних карток

Якщо вам потрібно швидко і без особливих турбот створити візитку, то ця добірка для вас. Тут ви знайдете безкоштовні шаблони стильних візитних карток. Крім того, що це може стати гарним рішенням в критичній ситуації, шаблони також можуть бути основою для детальнішого і персоналізованого дизайну. Вибирайте варіанти, що сподобалися, і допрацьовуйте їх для себе. Детальніше дивіться та завантажуйте тут. ...
Безкоштовні шаблони для Sketch.app

Безкоштовні шаблони для Sketch.app

Багато дизайнерів працюють у програмі Sketch.app. Цей софт далеко не єдиний у своєму роді, і можна багато сперечатися про те, що краще, однак у підсумку все залежить від індивідуальних переваг і смаків веб-дизайнерів.