‘Уроки’

mjohnson_volumetriceffects_step_04f

Маска глибини в Adobe Photoshop

Ми навчимо вас створювати ефект глибини в Adobe Photoshop. Ця техніка стане в нагоді вам у роботі над фотоманіпуляціі, коли потрібно органічно вписати елемент в зображення з непрозорим середовищем (таким як вода, туман, дим і т. Д.) У нашому прикладі буде підводний човен в морі. Ефект будемо створювати за допомогою маскувальних засобів.

food-icons

Мінімалістичні іконки на тему їжі в Adobe Illustrator

У цьому уроці ми будемо малювати модні мінімалістичні іконки на тему їжі в Adobe Illustrator. Ми створимо основні фігури за допомогою базових інструментів, додамо тіні об’єктам і створимо пунктирний патерн для фінальних штрихів.

stky_5

Малюємо прості іконки-стікери в Adobe Illustrator

У цьому уроці ми навчимося швидко і легко створювати іконки-стікери в Adobe Illustrator. Це простий урок, який допоможе новачкам зрозуміти принцип використання палітри Pathfiender/Обробка контуру. Також ми будемо працювати з градієнтами, створюючи світіння та об’єм. Дивіться та читайте урок тут. 

vintage-type-sm

Вінтажний текст XIX століття в Adobe Illustrator

Сьогодні ми будемо надихатися типографікою XIX століття і попрацюємо над вінтажним текстом в Adobe Illustrator. Ми оформимо текст так, щоб склалося враження гравіювання. У ході роботи ми будемо використовувати різні корисні техніки в Adobe Illustrator, такі як створення паралельного контуру, переходи та обробка контуру. Дивіться та читайте урок тут. 

sunset-sea-photoshop1-590x366

Захід сонця над морем в Adobe Photoshop

У цьому уроці ми будемо створювати фотоманіпуляцію, що зображає захід сонця над морем в Adobe Photoshop. Для створення роботи нам знадобляться вихідні коди, які ви знайдете нижче, коригувальні шари, робота з режимами накладення і маски. Ми створимо роботу всього за 20 кроків, а для її виконання вам знадобиться версія Photoshop CS3 чи новіше. Дивіться та читайте […]

CSS-3D-Push-Button-Demo-small

Створення тривимірної натиснутої кнопки з використанням CSS3

У цьому уроці ми розглянемо, як можна використовувати переходи CSS, щоб кнопка при натисканні виглядала тривимірною. Для цього скористаємося властивістю тіні блоку, якому спочатку поставимо великі значення, а після того, як користувач натисне на кнопку, змінимо їх на менші, створюючи видимість натискання кнопки. Дивіться та читайте урок тут. 

supernatural-energy-flatten-550x314

Фотоманіпуляція з відьмою в Adobe Photoshop

У цьому уроці ми будемо створювати швидку і просту фотоманіпуляцію з відьмою в Adobe Photoshop. Ви засвоїте зручні техніки зі створення плавних переходів між шарами. Ми будемо працювати з коригуючими шарами, режимами накладення і прийомами колажування. Дивіться та читайте урок тут. 

angry_birds

Відеоурок: як створити презентацію або анімовану інфографіку за допомогою Sprites

У цьому відеоуроці ви дізнаєтеся, як створити презентацію або інфографіку за лічені хвилини за допомогою онлайн-сервісу Sprites. Функціонал сервісу заснований на HTML5, що говорить про високу швидкість роботи навіть на мобільних пристроях. Створена інфографіка масштабується при зміні розміру сторінки і вона повністю відповідає концепції адаптивного дизайну.

charcter_07

7 уроків персонажної анімації в Adobe After Effects

До Вашої уваги добірка з 7 уроків з персонажної анімації в Adobe After Effects. Уроки записані професійним аніматором і режисером Райаном Боулі (Ryan Boyle) і охоплюють майже всі пункти, пов’язані з персонажною анімацією: створення персонажу, анімація, зациклення, фон, світло і налаштування камери. Відео англійською мовою. Дивіться тут. 

media_1430109302391

Візерунок із ліній в Photoshop і Illustrator

У цьому уроці ми розглянемо принцип створення візерунка, складеного з ліній. Сам візерунок ми виконаємо в Adobe Illustrator, який має у своєму арсеналі ідеальні для цього інструменти . Нам знадобляться інструменти Перехід, Перо і Пряме виділення. Після цього ми попрацюємо над тінню і текстурою в Adobe Photoshop. Виконання уроку не складне для тих, хто знайомий з обома […]

id=