‘Уроки Illustrator’

mjohnson_volumetriceffects_step_04f

Маска глибини в Adobe Photoshop

Ми навчимо вас створювати ефект глибини в Adobe Photoshop. Ця техніка стане в нагоді вам у роботі над фотоманіпуляціі, коли потрібно органічно вписати елемент в зображення з непрозорим середовищем (таким як вода, туман, дим і т. Д.) У нашому прикладі буде підводний човен в морі. Ефект будемо створювати за допомогою маскувальних засобів.

food-icons

Мінімалістичні іконки на тему їжі в Adobe Illustrator

У цьому уроці ми будемо малювати модні мінімалістичні іконки на тему їжі в Adobe Illustrator. Ми створимо основні фігури за допомогою базових інструментів, додамо тіні об’єктам і створимо пунктирний патерн для фінальних штрихів.

stky_5

Малюємо прості іконки-стікери в Adobe Illustrator

У цьому уроці ми навчимося швидко і легко створювати іконки-стікери в Adobe Illustrator. Це простий урок, який допоможе новачкам зрозуміти принцип використання палітри Pathfiender/Обробка контуру. Також ми будемо працювати з градієнтами, створюючи світіння та об’єм. Дивіться та читайте урок тут. 

media_1430109302391

Візерунок із ліній в Photoshop і Illustrator

У цьому уроці ми розглянемо принцип створення візерунка, складеного з ліній. Сам візерунок ми виконаємо в Adobe Illustrator, який має у своєму арсеналі ідеальні для цього інструменти . Нам знадобляться інструменти Перехід, Перо і Пряме виділення. Після цього ми попрацюємо над тінню і текстурою в Adobe Photoshop. Виконання уроку не складне для тих, хто знайомий з обома […]

free-landmarks-vector16

Векторний кліпарт, присвячений визначним місцям

Літо – час подорожей, знайомства з новими місцями і пам’ятками. Сьогодні ми зібрали векторний кліпарт, присвячений найвідомішим світовим пам’яткам. Ви знайдете символи безлічі країн, подивитеся, куди з’їжджаються люди з усього світу. Дуже рекомендуємо звернути увагу тим, хто розробляє дизайн на туристичну тематику.

chalkboard_11

Текст крейдою на шкільній дошці в Adobe Illustrator

Ми вже не раз створювали векторний текст, що імітує крейду в Adobe Illustrator. І сьогоднішній урок теж присвячений цьому. Однак цей приклад відрізняється від попередніх тим, що в ньому ми будемо працювати над дуже правдоподібним фоном для нашого тексту. Сам же текст ми створимо швидко і легко. Це чудовий варіант для тих, кому потрібні швидкі результати […]

split_017

Розділений об’ємний 3D-текст в Adobe Illustrator

У цьому уроці ми будемо вчитися створювати букви, що ніби “роз’їхалися” в Adobe Illustrator. Для цього нам знадобиться версія Adobe Illustrator CC і 3D-ефекти. Ми будемо ділити букви надвоє, застосовувати до кожної половинки ефект 3D, потім розбирати об’єкт і обробляти його окремі складові, застосовуючи лінійні градієнти і малюючи тіні. Дивіться та читайте урок детальніше тут. 

complex-geometric-pattern-visual-1

Діамантовий геометричний патерн в Adobe Illustrator

Сьогодні ми будемо працювати над черговим геометричним патерном в Adobe Illustrator. Візерунки в цьому стилі дуже популярні, а створення сьогоднішнього прикладу досить просте, але захопливе. Зрозумівши принцип створення такого візерунка, ви зможете експериментувати і малювати власні варіації на тему. Дивіться та читайте урок тут. 

stitch_14

Нашитий текст в Adobe Illustrator

Сьогодні ми будемо створювати цікавий типографічний ефект нашитого тексту в Adobe Illustrator. Ми працюватимемо з заливками і обведеннями, ефектами  і трансформаціями. Але найприємніше в цьому уроці те, що виконується він через палітру Appearance/Оформлення, а це означає, що ефект можна буде зберегти як стиль графіки і застосовувати в майбутньому до будь-яких елементів. Дивіться та читайте урок детальніше […]

lineicons_012

Прості контурні іконки в Adobe Illustrator

У цьому уроці ми будемо створювати набір простих, але стильних контурних іконок, що символізують основні інструменти роботи графічного дизайнера: камеру – Adobe Photoshop, перо – Adobe Illustrator і папку – AdobeInDesign. Крім того, що ви зрозумієте принцип створення таких іконок, ви також добре потренуєтеся у створенні фігур. Для виконання уроку вам знадобиться версія Adobe Illustratoe […]

id=