‘Іконки’

free-vector-avatars1

Безкоштовні набори аватарок у векторному форматі

Сьогодні ми зібрали для вас безкоштовні набори найрізноманітніших аватарок. Вони можуть стати в нагоді під час оформлення проектів, символізуючи різні типажі і передаючи збірні образи. Всі набори безкоштовні, а для того, щоб завантажити те, що вам сподобалося, перейдіть за посиланням над зображенням. 

inspiring-sea-patterns10

Морські патерни

Морська тема дуже актуальна. Пропонуємо зображення для створення композицій, проектів, присвячених морській тематиці. У матеріалі зібрано рибок, морських зірок, восьминогів, якорі, кораблі, хвилі і багато іншого з різних джерел. 

free-landmarks-vector16

Векторний кліпарт, присвячений визначним місцям

Літо – час подорожей, знайомства з новими місцями і пам’ятками. Сьогодні ми зібрали векторний кліпарт, присвячений найвідомішим світовим пам’яткам. Ви знайдете символи безлічі країн, подивитеся, куди з’їжджаються люди з усього світу. Дуже рекомендуємо звернути увагу тим, хто розробляє дизайн на туристичну тематику.

free-summer-icons14

Безкоштовні іконки для оформлення проектів про літо

Прийшла пора літнього дизайну. Попереду майже три місяці спеки, сонця, моря та інших радощів. Для того, щоб червневий настрій відбивався і у ваших роботах, ми зібрали безкоштовні літні іконки. Нижче ви знайдете іконки на тему подорожей, пляжів, канікул, фруктів і інших літніх радощів. Завантажуйте та використовуйте у своїх роботах! 

free-vector-fruits16

Безкоштовні фрукти у векторному форматі

На носі сезон ягід і фруктів! А ми зібрали урожай завчасно і хочемо поділитися ним з вами. Нижче ви знайдете соковиті і стиглі плоди у векторному форматі. Всі файли абсолютно безкоштовні і ви можете завантажити їх, перейшовши за посиланням. Дивіться кліпарт і вибирайте те, що вам сподобалося.

free-yoga-vector20

Безкоштовний кліпарт для йога-дизайну

Духовні практики і здоровий спосіб життя стають все більш модними і популярними. Не дивно, що йога, яка поєднує в собі і те й інше приваблює все більше прихильників. Сьогодні ми зібрали безкоштовний кліпарт для дизайну на цю тему. Якщо ви працюєте над створенням дизайну для йога-студії чи іншими роботами на цю тему, обирайте ресурси до вподоби і […]

free-music-vector13

Векторний кліпарт на музичну тему

Якщо вам треба створити дизайн на музичну тематику, наша добірка для вас. Ми зібрали безкоштовний вектор, пов’язаний з музикою. Ви знайдете музичні інструменти у векторному форматі, музикантів, аудіо-пристрої та інше. Дивіться, вибирайте і використовуйте кліпарт у власних роботах.

free-travel-vector4

Безкоштовний кліпарт на туристичну тему

До літа ще є час, проте сезон відпусток вже змушує думати про те, куди відправитися в цьому сезоні. Замовлення на дизайн-проекти на туристичну тему вже надходять, а ми готові допомогти вам у їх виконанні. Сьогодні ми зібрали безкоштовні “исходники” на цю тему. Вас чекають іконки, кліпарт і навіть кілька патернів на тему подорожей. Дивіться детальніше та […]

1416837543_silhouettesfreebiewdd2x (1)

Завантажити безкоштовно: 600+ безкоштовних векторних силуетів

Вам на іконку потрібне реалістичне зображення людини? А, може, ви майструєте емблему у дусі класики на кшталт Головної ліги бейсболу? Що ж, ви звернулися за адресою! У безкоштовній для завантаження колекції від VectorOpenStock.com понад 600 силуетів людей в найрізноманітніших ситуаціях – від катання на скейті до бігу.

free-winter-icons12

Безкоштовні зимові іконки

Продовжуємо зимову тему. Цього разу ми зібрали безкоштовні іконки із зимовою тематикою і поспішаємо поділитися ними з вами. Нижче ви знайдете рукавиці і шапки, чашки чаю та імбирних чоловічків, сніжинки і сніговиків, а також багато іконок на тему зимових свят. Вибирайте і використовуйте! 

id=