Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Іконки
Безкоштовні набори аватарок у векторному форматі

Безкоштовні набори аватарок у векторному форматі

Сьогодні ми зібрали для вас безкоштовні набори найрізноманітніших аватарок. Вони можуть стати в нагоді під час оформлення проектів, символізуючи різні типажі і передаючи збірні образи. Всі набори безкоштовні, а для того, щоб завантажити те, що вам сподобалося, перейдіть за посиланням над зображенням. 
Морські патерни

Морські патерни

Морська тема дуже актуальна. Пропонуємо зображення для створення композицій, проектів, присвячених морській тематиці. У матеріалі зібрано рибок, морських зірок, восьминогів, якорі, кораблі, хвилі і багато іншого з різних джерел. 
Векторний кліпарт, присвячений визначним місцям

Векторний кліпарт, присвячений визначним місцям

Літо – час подорожей, знайомства з новими місцями і пам’ятками. Сьогодні ми зібрали векторний кліпарт, присвячений найвідомішим світовим пам’яткам. Ви знайдете символи безлічі країн, подивитеся, куди з’їжджаються люди з усього світу. Дуже рекомендуємо звернути увагу тим, хто розробляє дизайн на туристичну тематику.
Безкоштовні іконки для оформлення проектів про літо

Безкоштовні іконки для оформлення проектів про літо

Прийшла пора літнього дизайну. Попереду майже три місяці спеки, сонця, моря та інших радощів. Для того, щоб червневий настрій відбивався і у ваших роботах, ми зібрали безкоштовні літні іконки. Нижче ви знайдете іконки на тему подорожей, пляжів, канікул, фруктів і інших літніх радощів. Завантажуйте та використовуйте у своїх роботах! 
Безкоштовні фрукти у векторному форматі

Безкоштовні фрукти у векторному форматі

На носі сезон ягід і фруктів! А ми зібрали урожай завчасно і хочемо поділитися ним з вами. Нижче ви знайдете соковиті і стиглі плоди у векторному форматі. Всі файли абсолютно безкоштовні і ви можете завантажити їх, перейшовши за посиланням. Дивіться кліпарт і вибирайте те, що вам сподобалося.
Безкоштовний кліпарт для йога-дизайну

Безкоштовний кліпарт для йога-дизайну

Духовні практики і здоровий спосіб життя стають все більш модними і популярними. Не дивно, що йога, яка поєднує в собі і те й інше приваблює все більше прихильників. Сьогодні ми зібрали безкоштовний кліпарт для дизайну на цю тему. Якщо ви працюєте над створенням дизайну для йога-студії чи іншими роботами на цю тему, обирайте ресурси до вподоби і...
Векторний кліпарт на музичну тему

Векторний кліпарт на музичну тему

Якщо вам треба створити дизайн на музичну тематику, наша добірка для вас. Ми зібрали безкоштовний вектор, пов’язаний з музикою. Ви знайдете музичні інструменти у векторному форматі, музикантів, аудіо-пристрої та інше. Дивіться, вибирайте і використовуйте кліпарт у власних роботах.
Безкоштовний кліпарт на туристичну тему

Безкоштовний кліпарт на туристичну тему

До літа ще є час, проте сезон відпусток вже змушує думати про те, куди відправитися в цьому сезоні. Замовлення на дизайн-проекти на туристичну тему вже надходять, а ми готові допомогти вам у їх виконанні. Сьогодні ми зібрали безкоштовні “исходники” на цю тему. Вас чекають іконки, кліпарт і навіть кілька патернів на тему подорожей. Дивіться детальніше та...
Завантажити безкоштовно: 600+ безкоштовних векторних силуетів

Завантажити безкоштовно: 600+ безкоштовних векторних силуетів

Вам на іконку потрібне реалістичне зображення людини? А, може, ви майструєте емблему у дусі класики на кшталт Головної ліги бейсболу? Що ж, ви звернулися за адресою! У безкоштовній для завантаження колекції від VectorOpenStock.com понад 600 силуетів людей в найрізноманітніших ситуаціях – від катання на скейті до бігу.
Безкоштовні зимові іконки

Безкоштовні зимові іконки

Продовжуємо зимову тему. Цього разу ми зібрали безкоштовні іконки із зимовою тематикою і поспішаємо поділитися ними з вами. Нижче ви знайдете рукавиці і шапки, чашки чаю та імбирних чоловічків, сніжинки і сніговиків, а також багато іконок на тему зимових свят. Вибирайте і використовуйте! 
Абстрактні векторні візерунки для вашого дизайну

Абстрактні векторні візерунки для вашого дизайну

Під час роботи над проектом інколи виникає відчуття, ніби чогось не вистачає. Сьогоднішня добірка допоможе вам заповнити подібні прогалини. Ми зібрали безкоштовні абстрактні векторні візерунки, які зможуть внести різномаїття у ваш дизайн і надати роботі потрібний настрій.
Безкоштовні векторні значки та лейбли

Безкоштовні векторні значки та лейбли

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами безкоштовними значками і лейблами у векторному форматі. Вони можуть стати в нагоді в дизайні упаковки, оформленні подарунка або створенні оригінальної листівки. Примітна особливість сьогоднішнього вектора в тому, що всі файли виконані в ретро-стилі. Тому ваш проект обов’язково набуде вінтажного настрою. Всі файли безкоштовні! Завантажуйте і використовуйте!