‘Текстури’

inspiring-sea-patterns10

Морські патерни

Морська тема дуже актуальна. Пропонуємо зображення для створення композицій, проектів, присвячених морській тематиці. У матеріалі зібрано рибок, морських зірок, восьминогів, якорі, кораблі, хвилі і багато іншого з різних джерел. 

free-marble-texture1

Безкоштовні текстури мармуру для вашого дизайну

Поповнюємо колекцію текстур. Сьогодні мова піде про мармурові текстури. Розмиття і нерівномірне забарвлення цього каменя допоможе зробити вашу роботу цікавішою, загадковішою і глибшою. Застосовуйте мармурові текстури для створення фотоманіпуляцій на космічну і містичну теми, а також для інших робіт. Експериментуйте з різними текстурами і режимами накладення.

funny-pattern3

Безкоштовні веселі патерни

Навесні особливо хочеться веселощів, розваг і посмішок. Весняний дизайн теж не відстає і часто відрізняється грайливим настроєм. Сьогодні ми зібрали для вас безкоштовні патерни з веселим настроєм. Тут побачите квіти, милі дитячі малюнки, рибки, тваринки, сліди від лапочок чи ніжок або просто кольорові абстаркції. Ви можете використовувати їх як елемент ваших робіт чи вибирати окремі складові.

texturebrush1

Використання текстурних кистей в Adobe Photoshop

У цій статті ви дізнаєтеся, які чудові ефекти можна створити за допомогою текстурних кистей в Adobe Photoshop. Обов’язково зверніть увагу на цю публікацію, якщо починаєте займатися “цифровим мистецтвом“. Тут розглядаються деякі типи текстурних кистей і випадки їх застосування. Далі читайте тут.

abstract-vector-ornaments12

Абстрактні векторні візерунки для вашого дизайну

Під час роботи над проектом інколи виникає відчуття, ніби чогось не вистачає. Сьогоднішня добірка допоможе вам заповнити подібні прогалини. Ми зібрали безкоштовні абстрактні векторні візерунки, які зможуть внести різномаїття у ваш дизайн і надати роботі потрібний настрій.

free-apple-mockups16

Mockup-файли для фанатів Apple

І ось світ знову починає турбуватися і метушитися, адже вийшов новий iPhone. П’ята модель вже не актуальна, як жити далі її власникам – незрозуміло. Не відстають від цієї метушні і дизайнери, які вже встигли витворити  mockup-файли для шостого айфона.

free-blur-background15

Безкоштовні розмиті бекграунди

Розмитий фон досі актуальний у веб-дизайні. Цей прийом дозволяє привернути увагу до контенту, проте разом з тим зберігає колірну насиченість і візуальну наповненість дизайну. Ми зібрали для вас найрізноманітніші розмиті фони, які ви можете використовувати де і як хочете. Всі вони знаходяться у вільному доступі. Розглядайте приклади, вибирайте і користуйтеся.

polygonal-background13

Багатокутні бекграунди для вашого дизайну

Черговий тренд, що поки не втрачає популярності – багатокутні візерунки. Їх використовують у веб-дизайні, в поліграфії і не тільки. Сьогодні ми зібрали для вас багатокутні бекграунди різних кольорів, відтінків і візерунків.

free-vector-background6

Абстрактні векторні фони

У цьому матеріалі ви знайдете  безкоштовні векторні бекграунди. Ви зможете використовувати їх в найрізноманітніших проектах завдяки багатству колірних гам і форм. А абстрактний стиль фонів є практично гарантією того, що

texture-psd-brushes21

Безкоштовні текстурні кисті

Знову поповнюємо колекцію кистей для фотошопа. На цей раз ми зібрали текстурні кисті на всі випадки життя. Тут ви знайдете і кисті в стилі гранж, природні елементи, а також всілякі потертості і багато іншого. Всі приклади безкоштовні, вибирайте, завантажуйте і користуйтеся!

id=