Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Текстури
Морські патерни

Морські патерни

Морська тема дуже актуальна. Пропонуємо зображення для створення композицій, проектів, присвячених морській тематиці. У матеріалі зібрано рибок, морських зірок, восьминогів, якорі, кораблі, хвилі і багато іншого з різних джерел. 
Безкоштовні текстури мармуру для вашого дизайну

Безкоштовні текстури мармуру для вашого дизайну

Поповнюємо колекцію текстур. Сьогодні мова піде про мармурові текстури. Розмиття і нерівномірне забарвлення цього каменя допоможе зробити вашу роботу цікавішою, загадковішою і глибшою. Застосовуйте мармурові текстури для створення фотоманіпуляцій на космічну і містичну теми, а також для інших робіт. Експериментуйте з різними текстурами і режимами накладення.
Безкоштовні веселі патерни

Безкоштовні веселі патерни

Навесні особливо хочеться веселощів, розваг і посмішок. Весняний дизайн теж не відстає і часто відрізняється грайливим настроєм. Сьогодні ми зібрали для вас безкоштовні патерни з веселим настроєм. Тут побачите квіти, милі дитячі малюнки, рибки, тваринки, сліди від лапочок чи ніжок або просто кольорові абстаркції. Ви можете використовувати їх як елемент ваших робіт чи вибирати окремі складові.
Використання текстурних кистей в Adobe Photoshop

Використання текстурних кистей в Adobe Photoshop

У цій статті ви дізнаєтеся, які чудові ефекти можна створити за допомогою текстурних кистей в Adobe Photoshop. Обов’язково зверніть увагу на цю публікацію, якщо починаєте займатися “цифровим мистецтвом“. Тут розглядаються деякі типи текстурних кистей і випадки їх застосування. Далі читайте тут.
Абстрактні векторні візерунки для вашого дизайну

Абстрактні векторні візерунки для вашого дизайну

Під час роботи над проектом інколи виникає відчуття, ніби чогось не вистачає. Сьогоднішня добірка допоможе вам заповнити подібні прогалини. Ми зібрали безкоштовні абстрактні векторні візерунки, які зможуть внести різномаїття у ваш дизайн і надати роботі потрібний настрій.
Mockup-файли для фанатів Apple

Mockup-файли для фанатів Apple

І ось світ знову починає турбуватися і метушитися, адже вийшов новий iPhone. П’ята модель вже не актуальна, як жити далі її власникам – незрозуміло. Не відстають від цієї метушні і дизайнери, які вже встигли витворити  mockup-файли для шостого айфона.
Безкоштовні розмиті бекграунди

Безкоштовні розмиті бекграунди

Розмитий фон досі актуальний у веб-дизайні. Цей прийом дозволяє привернути увагу до контенту, проте разом з тим зберігає колірну насиченість і візуальну наповненість дизайну. Ми зібрали для вас найрізноманітніші розмиті фони, які ви можете використовувати де і як хочете. Всі вони знаходяться у вільному доступі. Розглядайте приклади, вибирайте і користуйтеся.
Багатокутні бекграунди для вашого дизайну

Багатокутні бекграунди для вашого дизайну

Черговий тренд, що поки не втрачає популярності – багатокутні візерунки. Їх використовують у веб-дизайні, в поліграфії і не тільки. Сьогодні ми зібрали для вас багатокутні бекграунди різних кольорів, відтінків і візерунків.
Абстрактні векторні фони

Абстрактні векторні фони

У цьому матеріалі ви знайдете  безкоштовні векторні бекграунди. Ви зможете використовувати їх в найрізноманітніших проектах завдяки багатству колірних гам і форм. А абстрактний стиль фонів є практично гарантією того, що
Безкоштовні текстурні кисті

Безкоштовні текстурні кисті

Знову поповнюємо колекцію кистей для фотошопа. На цей раз ми зібрали текстурні кисті на всі випадки життя. Тут ви знайдете і кисті в стилі гранж, природні елементи, а також всілякі потертості і багато іншого. Всі приклади безкоштовні, вибирайте, завантажуйте і користуйтеся!
Світлі та легкі текстури для вашого дизайну

Світлі та легкі текстури для вашого дизайну

У дизайні потрібні чи не всі кольори, відтінки та текстури, але коли йдеться про тло для тексту чи чогось іншого – шукаємо саме світлі, легкі та ледь помітні текстури.  Адже яскравий колір та груба текстура можуть відволікти увагу від власне дизайну. Саме тому ми вирішили дібрати колекцію легких та світлих текстур, якими можна оформити все,...
Безкоштовні шкіряні текстури

Безкоштовні шкіряні текстури

Продовжуємо поповнювати колекцію текстур. Нижче ви знайдете безліч шкіряних текстур, які можете використовувати у створенні власних проектів. Всі файли безкоштовні. Щоб скачати необхідний, натисніть на ім’я автора.