‘PSD файли’

free-outline-icons17

Безкоштовні контурні іконки

Ще одна добірка безкоштовних іконок. Цього разу ми зібрали «контурні» іконки. Вони всі досить прості, однак не позбавлені стилю. Їх головна перевага –  однаково добре виглядають практично на будь-якому фоні, незалежно від його кольору. Розглядайте, вибирайте і користуйтеся!

free-mobile-ui-mock-ups19

Безкоштовні PSD шаблони мобільних пристроїв

Якщо вам на роботі доводиться розробляти дизайн для додатків під мобільні пристрої, то ця публікація для вас. У ній ми зібрали безкоштовні шаблони, які можна використовувати для презентації власного дизайну. Нижче ви знайдете mock-up-файли різних мобільних девайсів. Всі вони безкоштовні. Щоб скачати, перейдіть до джерела, натиснувши на назву файлу.

gleam-wordpress-theme

Безкоштовні шаблони сайтів у форматі PSD

Сьогодні ми ділимося з вами відкритими працями веб-дизайнерів. У цій публікації ви знайдете 20 безкоштовних шаблонів сайтів у форматі PSD. Використовувати їх можна по-різному. Так, у вже готових прикладах можна запозичити принципи, що використовувались під час створення.

Шаблони для логотипів

Іноді дизайнеру потрібно створити яскравий та запам’ятовуючийся логотип. В цій статті представлені шаблони для логотипів а також ресурси для їх створення. Перехід до статті

Біля тридцяти безкоштовних PSD файлів для роботи над вашими проектами

Ці матеріали можуть допомогти вам при роботі над вашими дизайнерськими проектами. Всі матеріали безкоштовні та доступні для вільного завантаження. Перехід до ресурсу

id=