‘Пензлі PS’

texture-psd-brushes21

Безкоштовні текстурні кисті

Знову поповнюємо колекцію кистей для фотошопа. На цей раз ми зібрали текстурні кисті на всі випадки життя. Тут ви знайдете і кисті в стилі гранж, природні елементи, а також всілякі потертості і багато іншого. Всі приклади безкоштовні, вибирайте, завантажуйте і користуйтеся!

ethnic-ornament1

Безкоштовні ресурси у стилі етно

Етнічні елементи завжди додають родзинку дизайну. Інколи вони – пряма вказівка на належність тій чи іншій культурі. Вони також можуть непомітно надавати колоритності, зберігаючи етнічну нейтральність. Сьогодні ми зібрали народні графічні елементи, які допоможуть вам у створенні справжніх шедеврів. Нижче ви знайдете векторний кліп-арт, а також пензлі для фотошопу з етнічною тематикою. 

free-flower-brushes3

Квіткові кисті для Photoshop

Що за весна без квіткових ілюстрацій? “Дежурка” несе вам величезний букет з квіткових кистей для Photoshop! Ви знайдете кульбабки, нарциси, орхідеї, троянди, фантазійні квіти, а також квіткові візерунки та декоративні елементи. Сподіваємося, вони допоможуть вам у творчості і додадуть краплинку весни в ваш настрій!

weather-photoshop-brushes24

Кисті погодних явищ для Photoshop

Погоду за вікном не відредагуєш. Зате цілком можна “підправити” погоду на моніторі власного комп’ютера. Особливо коли ви працюєте в фотошопі і у вас є набори кистей, представлених в сьогоднішній публікації. Всі набори безкоштовні. Завантаживши їх,  ви зможете одним порухом руки організувати сонце, хмарність, дощ, сніг або туман.

Набір безкоштовних пензлів “розірваний папір”

В цьому уроці представлено підбірку пензлів для Photoshop в стилі “розірваний папір”. Перехід до уроку

1

Набір акварельних пензлів та текстур

Набір акварельних пензлів та текстур для роботи в Photoshop. Перехід до ресурсу

Набір пензлів та текстур для Photoshop

У підбірці зібрано декілька наборів пензлів та текстур для роботи в Photoshop. Перехід до ресурсу

id=