‘Посилання на ресурси зображень’

Безымянный

Британська енциклопедія на Flickr 

Британська бібліотека  завантажила більше мільйона сканованих зображень в свій  аккаунт на Flickr , які можна поширювати і використовувати абсолютно вільно, навіть не вказуючи джерело. Скачати зображення можна тут

Безымянный

Безкоштовні ліцензійні зображення

Перелік сайтів, на яких можна безкоштовно завантажити зображення і фотографії високої якості

free-vector-avatars1

Безкоштовні набори аватарок у векторному форматі

Сьогодні ми зібрали для вас безкоштовні набори найрізноманітніших аватарок. Вони можуть стати в нагоді під час оформлення проектів, символізуючи різні типажі і передаючи збірні образи. Всі набори безкоштовні, а для того, щоб завантажити те, що вам сподобалося, перейдіть за посиланням над зображенням. 

free-summer-icons14

Безкоштовні іконки для оформлення проектів про літо

Прийшла пора літнього дизайну. Попереду майже три місяці спеки, сонця, моря та інших радощів. Для того, щоб червневий настрій відбивався і у ваших роботах, ми зібрали безкоштовні літні іконки. Нижче ви знайдете іконки на тему подорожей, пляжів, канікул, фруктів і інших літніх радощів. Завантажуйте та використовуйте у своїх роботах! 

free-one-page-templates7

Безкоштовні шаблони односторінкових сайтів

Односторінковий сайт – відмінне рішення для презентації продукту, послуги або інших речей, які не вимагають великої кількості часто оновлюваного контенту. Сьогодні ми зібрали безкоштовні шаблони односторінкових сайтів, які ви можете використовувати у власних цілях, просто індивідуалізуючи контент. Вибирайте, завантажуйте і підлаштовувати під себе!

funny-pattern3

Безкоштовні веселі патерни

Навесні особливо хочеться веселощів, розваг і посмішок. Весняний дизайн теж не відстає і часто відрізняється грайливим настроєм. Сьогодні ми зібрали для вас безкоштовні патерни з веселим настроєм. Тут побачите квіти, милі дитячі малюнки, рибки, тваринки, сліди від лапочок чи ніжок або просто кольорові абстаркції. Ви можете використовувати їх як елемент ваших робіт чи вибирати окремі складові.

free-vector-butterfly7

Безкоштовні векторні метелики

Весняна тематика не покидає дизайн. На цей раз нам захотілося висловити її за допомогою метеликів. Зовсім скоро ці крихітні істоти заповнять луки і стануть надихати своєю чарівністю. Сьогодні ми зібрали безкоштовні векторні ресурси, на яких зображені ці живі символи переродження. Готуйтеся до теплого сезону і поповнюйте колекцію вектору разом з нами.

spring-color-pallets2

Весняні палітри

Весна – пора року, що особливо надихає. Цьогораз будемо насолоджуватися фотографіями із весняним настроєм. У них же є характерні палітри, які згодом можна буде використувувати. Вибирайте палітри, які сподобалися, зберігайте і втілюйте у яскраві проекти!

free-elegant-pattern18

Безкоштовні вишукані патерни

Якщо ви працюєте над проектом присвяченим “жіночій” тематиці, світському заходу або іншим темам, які передбачають вишуканість і стиль, ця добірка для вас. Ми зібрали витончені патерни, які виявляться  доречними у всіх цих випадках. Ви можете зробити їх головним мотивом дизайну або ж, збільшивши прозорість, зробити ледве помітними, щоб підкреслити їх витонченість і легкість. 

51449b9b7d78

Колекція весняних зображень

Прерасне свято весни, ніжності та краси вже не за горами, тому варто заздалегідь почати готувати подарунки. У дизайнерів квіти та листівки можуть бути не тільки реальними, а й віртуальними. Для їх створення Вам у нагоді будуть наші “заготовки” – колекція кліпарту із прозорим тлом чи просто весняні зображення. Головне, щоб результат вражав. Матеріалми шукайте за […]

id=