Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Посилання на ресурси зображень
Британська енциклопедія на Flickr 

Британська енциклопедія на Flickr 

Британська бібліотека  завантажила більше мільйона сканованих зображень в свій  аккаунт на Flickr , які можна поширювати і використовувати абсолютно вільно, навіть не вказуючи джерело. Скачати зображення можна тут
Безкоштовні ліцензійні зображення

Безкоштовні ліцензійні зображення

Перелік сайтів, на яких можна безкоштовно завантажити зображення і фотографії високої якості
Безкоштовні набори аватарок у векторному форматі

Безкоштовні набори аватарок у векторному форматі

Сьогодні ми зібрали для вас безкоштовні набори найрізноманітніших аватарок. Вони можуть стати в нагоді під час оформлення проектів, символізуючи різні типажі і передаючи збірні образи. Всі набори безкоштовні, а для того, щоб завантажити те, що вам сподобалося, перейдіть за посиланням над зображенням. 
Безкоштовні іконки для оформлення проектів про літо

Безкоштовні іконки для оформлення проектів про літо

Прийшла пора літнього дизайну. Попереду майже три місяці спеки, сонця, моря та інших радощів. Для того, щоб червневий настрій відбивався і у ваших роботах, ми зібрали безкоштовні літні іконки. Нижче ви знайдете іконки на тему подорожей, пляжів, канікул, фруктів і інших літніх радощів. Завантажуйте та використовуйте у своїх роботах! 
Безкоштовні шаблони односторінкових сайтів

Безкоштовні шаблони односторінкових сайтів

Односторінковий сайт – відмінне рішення для презентації продукту, послуги або інших речей, які не вимагають великої кількості часто оновлюваного контенту. Сьогодні ми зібрали безкоштовні шаблони односторінкових сайтів, які ви можете використовувати у власних цілях, просто індивідуалізуючи контент. Вибирайте, завантажуйте і підлаштовувати під себе!
Безкоштовні веселі патерни

Безкоштовні веселі патерни

Навесні особливо хочеться веселощів, розваг і посмішок. Весняний дизайн теж не відстає і часто відрізняється грайливим настроєм. Сьогодні ми зібрали для вас безкоштовні патерни з веселим настроєм. Тут побачите квіти, милі дитячі малюнки, рибки, тваринки, сліди від лапочок чи ніжок або просто кольорові абстаркції. Ви можете використовувати їх як елемент ваших робіт чи вибирати окремі складові.
Безкоштовні векторні метелики

Безкоштовні векторні метелики

Весняна тематика не покидає дизайн. На цей раз нам захотілося висловити її за допомогою метеликів. Зовсім скоро ці крихітні істоти заповнять луки і стануть надихати своєю чарівністю. Сьогодні ми зібрали безкоштовні векторні ресурси, на яких зображені ці живі символи переродження. Готуйтеся до теплого сезону і поповнюйте колекцію вектору разом з нами.
Весняні палітри

Весняні палітри

Весна – пора року, що особливо надихає. Цьогораз будемо насолоджуватися фотографіями із весняним настроєм. У них же є характерні палітри, які згодом можна буде використувувати. Вибирайте палітри, які сподобалися, зберігайте і втілюйте у яскраві проекти!
Безкоштовні вишукані патерни

Безкоштовні вишукані патерни

Якщо ви працюєте над проектом присвяченим “жіночій” тематиці, світському заходу або іншим темам, які передбачають вишуканість і стиль, ця добірка для вас. Ми зібрали витончені патерни, які виявляться  доречними у всіх цих випадках. Ви можете зробити їх головним мотивом дизайну або ж, збільшивши прозорість, зробити ледве помітними, щоб підкреслити їх витонченість і легкість. 
Колекція весняних зображень

Колекція весняних зображень

Прерасне свято весни, ніжності та краси вже не за горами, тому варто заздалегідь почати готувати подарунки. У дизайнерів квіти та листівки можуть бути не тільки реальними, а й віртуальними. Для їх створення Вам у нагоді будуть наші “заготовки” – колекція кліпарту із прозорим тлом чи просто весняні зображення. Головне, щоб результат вражав. Матеріалми шукайте за...
Завантажити безкоштовно: 600+ безкоштовних векторних силуетів

Завантажити безкоштовно: 600+ безкоштовних векторних силуетів

Вам на іконку потрібне реалістичне зображення людини? А, може, ви майструєте емблему у дусі класики на кшталт Головної ліги бейсболу? Що ж, ви звернулися за адресою! У безкоштовній для завантаження колекції від VectorOpenStock.com понад 600 силуетів людей в найрізноманітніших ситуаціях – від катання на скейті до бігу.
Листопад 2014: Що нового з'явилося в мережі для веб-дизайнерів?

Листопад 2014: Що нового з’явилося в мережі для веб-дизайнерів?

У випуск-огляд новинок для дизайнерів і розробників за попередній місяць включили нові додатки для розробки дизайнів, фреймворки і шаблони, нові мобільні додатки, нові ресурси для роботи з jQuery і javascript, ресурси для старт-апів, а також багато іншого. Як звичайно, не забули і про парочку чудових шрифтів!