‘Посилання на бібліотеки’

1

Електронні книжки українською: де придбати?

Про піратство у галузі авторського права сьогодні говориться багато, але не завжди потенційним споживачам такої продукції відомо, де можна купити її ліцензійні відповідники. Навіть гугл, при пошуку книжки, фільму, музики тощо видасть в першу чергу купу піратських сайтів, де їх можна скачати безкоштовно. Тож для тих бібліоманів, які не хочуть порушувати авторські права, Читомо знайшло в інтернер-просторі […]

Untitled-design-1

10 книг, які варто прочитати журналісту

Подібні видання – головне джерело професійного розвитку медіаспеціалістів. У гонці за новинами і ексклюзивом рідко випадає нагода пройти навчання на семінарах або відвідати майстер-класи медіапрофі. Знайти час для читання професійної літератури легше, тут перешкодити може тільки власна лінь. Детальніше читайте тут. 

Ostrom_pic

Елінор Остром “Керування спільним”

Книга буде корисною різним категоріям читачів. У ній розповідається про основні принципи та прийоми управління колективом, координацію дій для продуктивної праці і т. д. Книгу можна замовити у Студії медіадизайну.

симв

Symbolia

http://www.symboliamag.com/ Symbolia – це так званий “tablet magazine” з ілюстраціями для журналістики.  Містить багато ілюстрацій та коміксів. Мета видання полягає в  обіміні досвідом з новим поколінням.  Завантажити Symbolia можна на IPad. Ви також можете підписатися через PDF Edition.  

37073-6e1c646d2de92a0077634966bb19f44d

Иллюстрированная литература по дизайну – Книжки с кARTинками

“Книжки с кARTинками” – інформаційний канал, в якому здійснюється розсилка, яка містить відомості про літературу з графічного дизайну, фотографії та інших напрямів комерційного дизайну.

Книги з дизайну он-лайн

http://fictionbook.ru

Статті з дизайну

http://habrahabr.ru/hub/design/posts/ Матеріли про дизайн (програмістський сайт) http://deforum.ru/ (Про дизайн, поліграфію, фотографію тощо) http://browsershots.org для веб-дизайнерів http://www.artlebedev.ru/kovodstvo/sections (стилізація, дизайн, піктограми, скріншоти…)

Електронні бібліотеки

http://lib.ilt.kharkov.ua/libr.html Каталог електронних бібліотек в Інтернеті. http://www.biglib.com.ua Народна бібліотека. Різноманітна тематика книг. http://catalog.i.ua/catalog/415 Каталог електронних бібліотек http://lib.ru Бібліотека Максима Мошкова http://allbooks.com.ua Бібліотека «Всі книги»

Читати журналістам: літературні поради із перших вуст.

До вашої уваги представлено підбірку видань, які можуть стати корисними для майбутніх журналістсів. Підбірку сформовано на основі порад сучасних успішних журналістів. Перехід до підбірки

id=