Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Посилання на бібліотеки
Електронні книжки українською: де придбати?

Електронні книжки українською: де придбати?

Про піратство у галузі авторського права сьогодні говориться багато, але не завжди потенційним споживачам такої продукції відомо, де можна купити її ліцензійні відповідники. Навіть гугл, при пошуку книжки, фільму, музики тощо видасть в першу чергу купу піратських сайтів, де їх можна скачати безкоштовно. Тож для тих бібліоманів, які не хочуть порушувати авторські права, Читомо знайшло в інтернер-просторі...
10 книг, які варто прочитати журналісту

10 книг, які варто прочитати журналісту

Подібні видання – головне джерело професійного розвитку медіаспеціалістів. У гонці за новинами і ексклюзивом рідко випадає нагода пройти навчання на семінарах або відвідати майстер-класи медіапрофі. Знайти час для читання професійної літератури легше, тут перешкодити може тільки власна лінь. Детальніше читайте тут. 
Елінор Остром "Керування спільним"

Елінор Остром “Керування спільним”

Книга буде корисною різним категоріям читачів. У ній розповідається про основні принципи та прийоми управління колективом, координацію дій для продуктивної праці і т. д. Книгу можна замовити у Студії медіадизайну.
Symbolia

Symbolia

http://www.symboliamag.com/ Symbolia – це так званий “tablet magazine” з ілюстраціями для журналістики.  Містить багато ілюстрацій та коміксів. Мета видання полягає в  обіміні досвідом з новим поколінням.  Завантажити Symbolia можна на IPad. Ви також можете підписатися через PDF Edition.  
Иллюстрированная литература по дизайну - Книжки с кARTинками

Иллюстрированная литература по дизайну – Книжки с кARTинками

“Книжки с кARTинками” – інформаційний канал, в якому здійснюється розсилка, яка містить відомості про літературу з графічного дизайну, фотографії та інших напрямів комерційного дизайну.

Книги з дизайну он-лайн

http://fictionbook.ru

Статті з дизайну

http://habrahabr.ru/hub/design/posts/ Матеріли про дизайн (програмістський сайт) http://deforum.ru/ (Про дизайн, поліграфію, фотографію тощо) http://browsershots.org для веб-дизайнерів http://www.artlebedev.ru/kovodstvo/sections (стилізація, дизайн, піктограми, скріншоти…)

Електронні бібліотеки

http://lib.ilt.kharkov.ua/libr.html Каталог електронних бібліотек в Інтернеті. http://www.biglib.com.ua Народна бібліотека. Різноманітна тематика книг. http://catalog.i.ua/catalog/415 Каталог електронних бібліотек http://lib.ru Бібліотека Максима Мошкова http://allbooks.com.ua Бібліотека «Всі книги»

Читати журналістам: літературні поради із перших вуст.

До вашої уваги представлено підбірку видань, які можуть стати корисними для майбутніх журналістсів. Підбірку сформовано на основі порад сучасних успішних журналістів. Перехід до підбірки