‘Колір’

Psihologiya-tsveta.-Harakteristika-osnovnyih-tsvetov

Вибір кольорових схем у веб-дизайні

“Успіх чи провал вашого веб-сайту залежать від зовсім небагатьох факторів. Ясно, що першочергова роль відводиться побудові веб-сайту або його наповненню. А важливість грамотного підбору колірної схеми свого або розроблюваного на замовлення веб-сайту вислизає з-під уваги більшості дизайнерів.

mirrors-in-photography22

Люстра у фотографії

З давніх часів люстрА мали містичний характер. Їм приписують роль воріт в інші світи, вони фігурують у безлічі забобонів і повір’їв. Сьогодні ми подивимося, яку роль вони можуть зіграти у фотографії. Ми зібрали знімки,

black-and-white-website10

Стильні сайти в чорно-білих кольорах

Поєднання білого і чорного кольорів – класчний і безпрограшний варіант. Всі відтінки цих ахроматичних кольорів поєднуються і здатні надати дизайну театральності, загадковості, похмурості, світла і звичайно ж стилю. Сьогодні ми зосередимося на витончених чорно-білих сайтах, які привертають увагу і запам’ятовуються.  

city-street-palette15

Натхненні містами світу палітри

Чергова добірка палітр для вашого дизайну цього разу натхненна вулицями міст. Скільки місць у світі – стільки неповторних поєднань фарб, якими природа спільно з людиною оформлюють наше довкружжя. Можливо, одне з цих поєднань кольорів припаде вам до смаку і стане основою створення чого-небудь  вартісного.

choosing-colors-FINAL

Створюємо палітри кольорів, надихаючись фотографіями

Вдале поєднання зображень, графіки і типографіки створюють гармонійний дизайн. Всі ці елементи мають спільну характеристику –  колір. Як підібрати його правильно, щоб елементи добре сполучались? Які відтінки поєднуються, а які -несумісні? Який колір вибрати?

free-blur-background15

Безкоштовні розмиті бекграунди

Розмитий фон досі актуальний у веб-дизайні. Цей прийом дозволяє привернути увагу до контенту, проте разом з тим зберігає колірну насиченість і візуальну наповненість дизайну. Ми зібрали для вас найрізноманітніші розмиті фони, які ви можете використовувати де і як хочете. Всі вони знаходяться у вільному доступі. Розглядайте приклади, вибирайте і користуйтеся.

butterfly-palette13

Натхненні метеликами палітри

Підбір палітри – важливий етап у створенні будь-якого дизайну. Ми продовжуємо поповнювати колекцію наборів кольорів. Цього разу на їх створення надихнули метелики. Ці неймовірно красиві комахи часом пофарбовані природою у найнезвичніші

color-membrane-website13

Ефект кольорової плівки у веб-дизайні

Ми продовжуємо надихатися модними тенденціями в галузі веб-дизайну. Цього разу в наше поле зору потрапив так званий ефект кольорової плівки, або накладення кольору. Він часто

glass-photoshop-styles5

Скляні стилі шарів для Photoshop

Стилі шарів у Photoshop – чудовий інструмент, що дозволяє недеструктивним методом створювати приголомшливо реалістичні ефекти. Сьогодні ми зібрали скляні стилі, які можуть стати в нагоді при створенні найрізноманітніших робіт. Ви також знайдете і всілякі прозорі скляні стилі, і матові варіанти,

spring-palette12

Палітри, натхненні весною

Продовжуємо насолоджуватися весною та шукати ідеальні поєднання кольорів. Сьогодні ми зібрали найрізноманітніші відтінки весни і поспішаємо поділитися ними з вами. Тут ви знайдете ніжні кольори природи, що прокидається, соковиті палітри квіткових букетів, свіжі фарби нової зелені.

id=