‘Логотипи’

1341297827_logo-design-elements

6 основних трендів в дизайні логотипів у 2015 році

Час не стоїть на місці, так і сучасний дизайн з кожним роком підносить нам все нові і нові ідеї. Сьогодні розберемо всі найпопулярніші тренди в логотипах за 2015 рік.

images

Сонячні логотипи

На календарі літо! Як же хочеться, щоб воно довше затрималося на наших теренах і порадувало теплими, сонячними днями. Адже сонце є джерелом не тільки тепла і світла, але й натхнення. Сьогодні ми зібрали приклади логотипів, в яких в тій чи іншій формі використовується образ сонця.

1369831546_logo-03

35 креативних дизайнів логотипу з однієї літери

Логотип відображає імідж, цінності і цілі організації. Всі організації мають власні ексклюзивні логотипи і саме так ми можемо їх відрізнити один від одного. Всі підприємці приділяють свою увагу розробці дизайну логотипу, так як це відмінний інструмент маркетингу. Вражаючий креативний логотип здатний створити тривале враження у потенційних клієнтів, а отже і допомогти вам у просуванні власних […]

34

Логотипи з ідеєю

Колекція наймайстерніших логотипів, що надихають! AdMe розмістив логотипи, які не залишать байдужими жодного дизайнера. Детальніше дивіться та читайте тут.  

Logo-Animals-28

30 креативних логотипів з тваринами

Логотип є однією з ключових складових розробки ефективного бренду. Вдалий і креативний він може надовго запам’ятається клієнтам і підвищити довіру до компанії або продукту. Нижче ви зможете знайти оригінальні 30 прикладів логотипів, створених на основі тварин.

free-vector-rerto-labels7

Безкоштовні векторні значки та лейбли

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами безкоштовними значками і лейблами у векторному форматі. Вони можуть стати в нагоді в дизайні упаковки, оформленні подарунка або створенні оригінальної листівки. Примітна особливість сьогоднішнього вектора в тому, що всі файли виконані в ретро-стилі. Тому ваш проект обов’язково набуде вінтажного настрою. Всі файли безкоштовні! Завантажуйте і використовуйте! 

logo-inspiration-resources9-590x439

Корисні ресурси для дизайнера логотипів

Ця публікація присвячена тим, хто прагне розробити унікальний логотип. Однак перед початком створення свого “шедевру” треба оцінити вже готові ідеї інших дизайнерів. Чи не створили вони чогось схожого? Перегляньте, будь ласка, нашу міні-добірку із логотипів. Також читайте у матеріалі про те, де можна купиити/продати логотип.

logos-with-beard21

Бородаті логотипи

Борода як частина образу зараз стає дедалі популярнішою. Сьогодні чоловіки носять бороди не тому, що їм ліньки голитися або так тепліше (хоча і тому теж), а тому що це модно, мужньо, і при належному догляді красиво. Не могла ця тенденція не відбитися і в дизайні логотипів. Сьогоднішня добірка – яскравий тому доказ.

sea-ocean-logo5

Морські логотипи для вашого натхнення

Знову головними героями нашої публікації стали логотипи. Створення лого вимагає не тільки навичок роботи з графікою, але і тонкого почуття мінімалізму. Адже не так просто вмістити в невеликому символі ідею. Цьогораз ми надихаємося логотипами, які навіюють спогади про море. Ви знайдете хвилі, якорі, морських мешканців і чудові ідеї. Надихайтеся, ловіть стиль і створюйте власні логотипи.

trend-07

Тренди в дизайні логотипів 2014

Якщо дім у нас на першому місці,  робота – на другому, то екран смартфона – точно на третьому. Кількість людей, що користуються смартфонами стрімко зростає від

id=