‘Шрифт’

Безымянный

Шевченко В. Типографіка та модульність реклами. Частина 1. Типографіка

Презентація лекції. Переглянути https://issuu.com/home/docs/24-typography-modul-1/edit/embed

che

24 нових безкоштовних шрифтів за вересень

Веб-дизайнери завжди потребують креативних шрифтів. Так що ми зробили для вас добірку нових безкоштовних шрифтів за цей місяць. Завантажуйте  і насолоджуйтеся.

typography-posters5

Цікаві типографічні постери

Типографіка в постерах – чудове і досить популярне рішення. При правильному підході результат виходить оригінальний, він привертає увагу, одночасно ємкий і інформативний. Сьогодні ми зібрали приклади типографічних постерів і поспішаємо поділитися ними з вами. Дивіться і надихайтеся!

free-fonts-june-2015-1

Безкоштовні кириличні й латинські шрифти

Добірка нових накреслень шрифтів у найрізноманітніших стилях. У першій частині – кириличні шрифти, у другій – гарнітури лише в латинському варіанті. 

typography-in-magazine8

Приклади типографіки у журналах

Типографіка у веб-дизайні важлива, проте вона ніде не має такого вирішального значення, як у журналах. Саме тому надихатися друкованими прикладами круто оформлених заголовків і написів так корисно. Сьогодні ми зібрали класні приклади типографіки в журналах. Дивіться і надихайтеся!

hide-text-css-small

Альтернативний спосіб заховати текст у графічного заголовка

У веб-дизайні широко використовується спосіб, що дозволяє заховати текст у графічний заголовок веб-сторінки за допомогою властивості відступу тексту зі значенням -9999px. При цьому текст пересувається зі сторінки з видимої для відвідувачів сайту області, але це може зашкодити пошуковій оптимізації. Більше та детальніше читайте тут. 

1389717898_typography-11

20 гарно оформлених прикладів використання шрифтів

Типографіка (або шрифти) є такою оптимізацією тексту, щоб відвідувачам було максимально просто сприймати його. До того ж, дизайнер може скористатися власним креативним мисленням, і використовувати шрифти як прикрасу дизайну. У цій добірці ми хочемо представити вам чудову колекцію дизайну з типографікою.

interesting-typography-in-web-design20

Захоплива типографіка у веб-дизайні

Веб-дизайнери так щедро використовують велику й цікаву типографіку в ролі головної героїні сайту, що ми постійно публікуємо приклади таких робіт. Сьогоднішня публікація – не виняток. Ми зібрали сучасні сайти, які оформлені з використанням чудесних написів, що задають атмосферу всього сайту. 

free-fonts-march7

Нова добірка шрифтів для вашої колекції

Безкоштовні шрифти ніколи зайвими не бувають. Сьогодні ми знову ділимося цікавими “знахідками”. У цьому пості ви знайдете найрізноманітніші за стилем шрифти. Ми зібрали накреслення, що включають кирилицю і шрифти, виконані лише в латинському варіанті. Дивіться, вибирайте і використовуйте шрифти в своїх роботах.

1399459105_free-font-01

10 нових безкоштовних шрифтів

І знову шрифти! Всі представлені в сьогоднішній добірці зразки дуже гарні,  при цьому ви зможете використовувати їх у власних проектах абсолютно безкоштовно.Щодо підтримки кирилиці ці шрифти не перевіряли, тому, за бажання, ви можете зробити це самостійно. Завантажуйте тут та користуйтесь. 

id=