Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Шрифт
Безкоштовні кириличні й латинські шрифти

Безкоштовні кириличні й латинські шрифти

Добірка нових накреслень шрифтів у найрізноманітніших стилях. У першій частині – кириличні шрифти, у другій – гарнітури лише в латинському варіанті. 
Приклади типографіки у журналах

Приклади типографіки у журналах

Типографіка у веб-дизайні важлива, проте вона ніде не має такого вирішального значення, як у журналах. Саме тому надихатися друкованими прикладами круто оформлених заголовків і написів так корисно. Сьогодні ми зібрали класні приклади типографіки в журналах. Дивіться і надихайтеся!
Альтернативний спосіб заховати текст у графічного заголовка

Альтернативний спосіб заховати текст у графічного заголовка

У веб-дизайні широко використовується спосіб, що дозволяє заховати текст у графічний заголовок веб-сторінки за допомогою властивості відступу тексту зі значенням -9999px. При цьому текст пересувається зі сторінки з видимої для відвідувачів сайту області, але це може зашкодити пошуковій оптимізації. Більше та детальніше читайте тут. 
20 гарно оформлених прикладів використання шрифтів

20 гарно оформлених прикладів використання шрифтів

Типографіка (або шрифти) є такою оптимізацією тексту, щоб відвідувачам було максимально просто сприймати його. До того ж, дизайнер може скористатися власним креативним мисленням, і використовувати шрифти як прикрасу дизайну. У цій добірці ми хочемо представити вам чудову колекцію дизайну з типографікою.
Захоплива типографіка у веб-дизайні

Захоплива типографіка у веб-дизайні

Веб-дизайнери так щедро використовують велику й цікаву типографіку в ролі головної героїні сайту, що ми постійно публікуємо приклади таких робіт. Сьогоднішня публікація – не виняток. Ми зібрали сучасні сайти, які оформлені з використанням чудесних написів, що задають атмосферу всього сайту. 
Нова добірка шрифтів для вашої колекції

Нова добірка шрифтів для вашої колекції

Безкоштовні шрифти ніколи зайвими не бувають. Сьогодні ми знову ділимося цікавими “знахідками”. У цьому пості ви знайдете найрізноманітніші за стилем шрифти. Ми зібрали накреслення, що включають кирилицю і шрифти, виконані лише в латинському варіанті. Дивіться, вибирайте і використовуйте шрифти в своїх роботах.
10 нових безкоштовних шрифтів

10 нових безкоштовних шрифтів

І знову шрифти! Всі представлені в сьогоднішній добірці зразки дуже гарні,  при цьому ви зможете використовувати їх у власних проектах абсолютно безкоштовно.Щодо підтримки кирилиці ці шрифти не перевіряли, тому, за бажання, ви можете зробити це самостійно. Завантажуйте тут та користуйтесь. 
Колекція свіжих і креативних проектів типографіки

Колекція свіжих і креативних проектів типографіки

Дизайн-ресурс www.news4webmasters.com опублікував колекцію нових та цікавих проектів типографіки. Використовуючи шрифти вміло та оригінально, можна створювати безліч класних і забавних ефектів, які доповнюватимуть дизайн і загальний зовнішній вигляд сайту. Сьогодні ми хочемо представити вам свіжу добірку стильних проектів, заснованих на типографіці. Детальніше дивіться, читайте та завантажуйте тут. 
Безкоштовні ретро-стилі для Photoshop

Безкоштовні ретро-стилі для Photoshop

Ми знову поспішаємо поділитися з вами добіркою стилів шарів для Photoshop. Цьогораз ми вибрали ретро-тематику. Нижче ви знайдете вінтажні та ретро-стилі, які можна редагувати і коригувати відповідно до власних побажань. Тут і стилі старих ігор, і флуоресцентні ефекти 80-х, і затишні вантажні стилі. Обирайте, завантажуйте і використовуйте у власних проектах.
14 стильних типографічних шрифтів

14 стильних типографічних шрифтів

Шрифти є одним з найважливіших елементів. Креативний шрифт завжди зможе прикрасити ваш дизайн. На жаль, безліч з них – платні. У цій збірці ви знайдете 14 чудових стильних латинських шрифтів, за які вам не доведеться платити.
"Сезонна" типографіка

“Сезонна” типографіка

Осінь змінила літо, далі прийде зима, потім весна і так по колу. Кожна пора року приносить свої радощі, асоціації, спогади, розваги та атмосферу. Саме ЦЮ атмосферу підхоплюють дизайнери і втілюють за допомогою найрізноманітніших форм, включаючи типографіку.
Відеоуроки з типографіки

Відеоуроки з типографіки

Ресурс  Say-hi.me підготував добірку відеоуроків по шрифтам та типографіці. В них ви ознайомитесь з основами типографіки,  анатомії літер, різноманітних прийомів кернінгу, а також із правилами комбінування шрифтів. Приємного перегляду! P. S. Усі відеороботи звучать англійською мовою