‘Робота з даними’

icon-689805_640

Ресурси з ліцензійною безкоштовною музикою

1. Free Music Archive 2. ccMixter 3. Jamendo 4. Opsound 5. AudioFarm детально тут  

juxtapose2

Прилади для онлайн сторітеллінга Knight Lab

Knight Lab  – це проект Північнозахідного університету (Northwestern University) в рамках якого технологи, журналісти, викладачі та студенти розробляють нові інструменти для он-лайн сторітеллінга. http://infographer.ru/4-besplatnyx-instrumenta-dlya-on-lajn-storitellinga-ot-knight-lab/

cover_print

“The Data Journalism Handbook” українською та російською онлайн

Відоме на весь світ видання нарешті переклали українською та російською і виклали в мережу. Поки що не доступне для завантаження, але онлайн-версія працює. Подивитись та почитати можна тут (укр) і тут (рос). 

Capture-d’écran-2010-11-22-à-11.34.511-400x222

Журналістика в епоху цифрових даних

Відеокурс семінару “2009-2010 Knight Journalism Fellowship“. 8 роликів загальною тривалістю 54 хв. з додатковою інформацією та корисними посиланнями. Переглянути можна тут. 

Magnifying-glass.jpg_resized_460_

Мегаінструменти для журналістських розслідувань

Список із більш ніж 75 онлайн-інструментів та програм для журналістських розслідувань. Дивіться та читайте тут. 

interlude-video

“Іnterlude” – сервіс для створення відео

Іnterlude-відео – це новітній медіапродукт, що здивує вас. Адже тепер, переглядаючи відео, користувач може САМ змінювати його подальший сценарій. Відео містить

impress

Інструмент impress.js для створення перезентацій

Аналог Prezi impress.js і платформи для роботи з ним. Інстурмент, з яким можна створювати презентації. Ознайомлюйтесь, читатйте та завантажуйте тут.

Cloud_Storages_copy620

Кращі хмарні сервіси для зберігання даних

Багато хто користується хмарними сервісами для зберігання своїх фотографій, улюблених фільмів. Але не всі знають, що їх кількість не обмежується тільки Dropbox, Google Диск, «Яндекс.Диск» і Cloud Me. Нижче ви побачите кращі сховища даних.

Animaker-620x438

Animaker – простий інструмент для створення якісної анімації

Неважливо, новачок ви чи дизайнер, Animaker допоможе вам самостійно створити якісну анімацію і інтерактивне відео, які ви зможете використовувати в своїх проектах. Animaker не тільки дозволяє

In-Flight-750x381-620x314

35 кращих проектів журналістики даних. Фіналісти премії Data Journalism Awards 2014

Ресурс “Теплиця соціальних технологій” презентує добірку кращих проектів в галузі журналістики даних, які стали фіналістами премії Data Journalism Awards 2014. Одна з найпрестижніших премій у галузі журналістики – Data Journalism Awards – щорічно вручається видатним роботам в галузі журналістики даних.

id=