‘Робота з веб-елементами’

free-banners-and-flyers6

Безкоштовні шаблони для банерів та листівок

Наша сьогоднішня добірка присвячена банерам. Ми зібрали безкоштовні шаблони, які ви можете використовувати будь- як: рекламний банер для сайту або поліграфічна листівку, а, можливо, ви шукаєте обкладинку для сторінки у фейсбуці?Ттоді ця добірка вам також підійде. Детальніше читайте тут.

impress

Інструмент impress.js для створення перезентацій

Аналог Prezi impress.js і платформи для роботи з ним. Інстурмент, з яким можна створювати презентації. Ознайомлюйтесь, читатйте та завантажуйте тут.

crossprocess

2500 безкоштовних ресурсів для дизайнерів

Мегакорисний пост від сайту say-hi.me.  Там зібрано посилання, що обов’язково стануть в нагоді дизайнерам і не тільки. Детальніше читайте тут. 

free-outline-icons17

Безкоштовні контурні іконки

Ще одна добірка безкоштовних іконок. Цього разу ми зібрали «контурні» іконки. Вони всі досить прості, однак не позбавлені стилю. Їх головна перевага –  однаково добре виглядають практично на будь-якому фоні, незалежно від його кольору. Розглядайте, вибирайте і користуйтеся!

free-flat-ui-elements14

Безкоштовні пласкі елементи UI

UI (user interface) – інтерфейс користувача. Ми пропонуємо поповнити колекцію (якщо вона у вас є) елементів графічного інтерфейсу. Сьогодні ми обрали безкоштовні UI-елементи у стилі Flat (просторий, рівний, плаский). Тут ви знайдете багато пласких меню, кнопок, форм та регуляторів. Чимало прикладів призначені для мобільних пристоїв, деякі можна використовувати у найрізноманітніших галузях. Сподіваємось, тут ви знайдете те, що […]

gleam-wordpress-theme

Безкоштовні шаблони сайтів у форматі PSD

Сьогодні ми ділимося з вами відкритими працями веб-дизайнерів. У цій публікації ви знайдете 20 безкоштовних шаблонів сайтів у форматі PSD. Використовувати їх можна по-різному. Так, у вже готових прикладах можна запозичити принципи, що використовувались під час створення.

gallery-cover

Тривимірна інтерактивна галерея у CSS та jQuery

Дизайн-журнал “Дежурка” пропонує урок зі створення тривимірної інтерактивної галереї.  На написання уроку автора надихнув веб-сайт Tapmates. У цьому уроці ми додамо цікаві взаємодії, які можуть бути застосовані до чого завгодно, починаючи від веб-сайту,

building-hyperlinks1

Інструкція зі створення гіперпосилань

Гіперпосилання – чудовий спосіб додати інтерактивності контенту. З їх допомогою відвідувач сайту може миттєво переміститися в потрібному напрямку  зробивши один-єдиний клік. Іншими словами,  посилання – це саме те , що пов’язує воєдино всю всесвітню Павутину. Без них Інтернет був би зовсім іншим «місцем», переміщення по якому було б куди більш проблематичним.

scrollable-thumbs-css

Створюємо меню зі зменшеними зображеннями з використанням jQuery

Дизайн-журнал “Дежурка” пропонує урок зі створення фіксованого меню зі зменшеними зображеннями, що прокручуються. “Основне завдання – створити меню, прив’язане до низу сторінки, і дозволити вертикально

TimedNotifications1

Сповіщення за допомогою CSS-анімації

Це швидкий урок про те, як створити кілька простих повідомлень за допомогою CSS-анімації. Ідея полягає в тому, щоб показати повідомлення із індикатором часу, а потім змусити його зникнути. Завантажити та дізнатись більше можна на сайті   

id=