Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Новини
Магістратура Digital media

Магістратура Digital media

http://www.journ.knu.ua/abit/digital/
Підручник з кросмедіа

Підручник з кросмедіа

В рамках міжнародного проекту «Крос-медіа та якісна журналістика» за підтримки програми TEMPUS видано Підручник із крос-медіа. Участь в його написані взяли автори, перекладачі і наукові консультанти з України, Молдови і Румунії.
Тренінг зі створення візуалізацій у програмі infogr.am

Тренінг зі створення візуалізацій у програмі infogr.am

20 вересня у коворкінг-центрі “Часопис” Андрій Яницький, посол Infogr.am в Україні та журналіст LB.ua, проведе тренінг про ефективні методи візуалізації даних. Акцент буде поставлений на практичній роботі в групах. Учасники тренінгу отримають базові знання та практичні поради та рекомендації з використанняInfogr.am, спробують створити власну інфографіку. Для реєстрації потрібно заповнити форму http://bit.ly/1EM8RgC Детальна інформація https://www.facebook.com/events/449594608578951/
Співпраця ІЖ: виставка фотографій в Посольстві України в Абу-Дабі

Співпраця ІЖ: виставка фотографій в Посольстві України в Абу-Дабі

Почесний професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка доктор Херш Чада організував виставку, присвячену Революції гідності в Україні, на якій представлені роботи студентів Інституту журналістики. Виставка проходить в Посольстві України в Абу-Дабі (address: Abu Dhabi, 13th street, villa 4).
Британська енциклопедія на Flickr 

Британська енциклопедія на Flickr 

Британська бібліотека  завантажила більше мільйона сканованих зображень в свій  аккаунт на Flickr , які можна поширювати і використовувати абсолютно вільно, навіть не вказуючи джерело. Скачати зображення можна тут
Літні школи з крос-медіа

Літні школи з крос-медіа

В Інституті журналістики з 20 по 30 липня відбудуться літні школи в рамках проекту ТЕМПУС (ЄС – Молдова – Україна) “Кроссмедіа та якісна журналістика”. Запис студентів через посилання: https://docs.google.com/forms/d/1vxoY0yy9rLSPIUZof3b48Ubw8ya9xA2C2NPTmCqj0Ew/viewform
Безкоштовні набори аватарок у векторному форматі

Безкоштовні набори аватарок у векторному форматі

Сьогодні ми зібрали для вас безкоштовні набори найрізноманітніших аватарок. Вони можуть стати в нагоді під час оформлення проектів, символізуючи різні типажі і передаючи збірні образи. Всі набори безкоштовні, а для того, щоб завантажити те, що вам сподобалося, перейдіть за посиланням над зображенням. 
Малюємо прості іконки-стікери в Adobe Illustrator

Малюємо прості іконки-стікери в Adobe Illustrator

У цьому уроці ми навчимося швидко і легко створювати іконки-стікери в Adobe Illustrator. Це простий урок, який допоможе новачкам зрозуміти принцип використання палітри Pathfiender/Обробка контуру. Також ми будемо працювати з градієнтами, створюючи світіння та об’єм. Дивіться та читайте урок тут. 
Електронні книжки українською: де придбати?

Електронні книжки українською: де придбати?

Про піратство у галузі авторського права сьогодні говориться багато, але не завжди потенційним споживачам такої продукції відомо, де можна купити її ліцензійні відповідники. Навіть гугл, при пошуку книжки, фільму, музики тощо видасть в першу чергу купу піратських сайтів, де їх можна скачати безкоштовно. Тож для тих бібліоманів, які не хочуть порушувати авторські права, Читомо знайшло в інтернер-просторі...
Чорно-білий веб-дизайн

Чорно-білий веб-дизайн

Поєднання чорного з білим – це класика. У тому числі і у веб-дизайні. Цей дует ніколи не буде здаватися застарілим і завжди виглядатиме стильно. Плюс до всього, це чудовий вихід для новачків, які ще не дуже добре освоїлися в роботі з кольорами. У цьому випадку ви не ризикуєте скомбінувати непоєднуване. Сьогодні ми зібрали приклади чорно-білих...
Шаблони для дизайну кредиток

Шаблони для дизайну кредиток

Сьогоднішня добірка безкоштовних файлів присвячена кредитним карткам. Якщо ви працюєте над проектом у цій галузі, то обов’язково перегляньте зібрані файли. Нижче ви знайдете mockup-файли для демонстрації дизайну карт, шаблони кредиток у векторному форматі, кліпарт з карток різних компаній. Дивіться, обирайте потрібне і завантажуйте до своїх колекцій!
Фантастичні книжкові обкладинки

Фантастичні книжкові обкладинки

Фантастичні твори розвивають фантазію, породжують нові світи і є найсильнішим джерелом натхнення. Оформити обкладинку фантастичної книги так, щоб вона відповідала вмісту дуже непросто! Адже кожен малює світ, створений автором, по-своєму. Сьогодні ми зібрали приклади обкладинок для книг жанру фантастика та фентезі. Дивіться і оцінюйте!