Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Подорожі
Мистецтво на грані реальності. 1 курс

Мистецтво на грані реальності. 1 курс

Заліковий проект з дисципліни: «Архітектоніка видань та медіадизайн» студентки І курсу ВСР Насібулліної Ельвіри. Викладач: д. н. соц. ком. Шевченко В. Е. Студенти 1 курсу відвідали мультимедійну виставку: «Імпресіонізм: всі грані» («Impressionism: all the shades») у галереї A-Gallery. Поєднання можливостей технічного оснащення та мистецтва перетворили звичайну галерею на справжнє видовище. Робота за посиланням – http://project56014.tilda.ws/ Детальніше...
Гонзуль К. Запроси відомого блогера "у гості"- навчись конвергенції!

Гонзуль К. Запроси відомого блогера “у гості”- навчись конвергенції!

Інститут журналістики не перестає дарувати неабиякі можливості своїм студентам. На початку листопада в рамках дисципліни «Мультимедійний контент» з нами поділився досвідом український журналіст, блогер, медіаконсультант Олександр Піддубний.
Поради від професіоналів, які допоможуть підвищити конверсію

Поради від професіоналів, які допоможуть підвищити конверсію

Цього літа в Нью-Йорку пройшов конкурс копірайтерів, на якому  учасники не тільки змогли позмагатися у майстерності, а й дізналися багато корисної інформації, частинкою якою ми б хотіли поділитися і з вами.
Тренінг зі створення візуалізацій у програмі infogr.am

Тренінг зі створення візуалізацій у програмі infogr.am

20 вересня у коворкінг-центрі “Часопис” Андрій Яницький, посол Infogr.am в Україні та журналіст LB.ua, проведе тренінг про ефективні методи візуалізації даних. Акцент буде поставлений на практичній роботі в групах. Учасники тренінгу отримають базові знання та практичні поради та рекомендації з використанняInfogr.am, спробують створити власну інфографіку. Для реєстрації потрібно заповнити форму http://bit.ly/1EM8RgC Детальна інформація https://www.facebook.com/events/449594608578951/
Флоріс Кінгмен в ІЖ

Флоріс Кінгмен в ІЖ

2 вересня в Інституті журналістики відбулась зустріч зі сценаристом,Ю продюсером, рекламістом  Флорісом Кінгменом. Майстер-клас англійською мовою викликав зацікавлення багатьох студентів, вони задавали чисельні питання й отримали величезне задоволення від спілкування.
Співпраця ІЖ: виставка фотографій в Посольстві України в Абу-Дабі

Співпраця ІЖ: виставка фотографій в Посольстві України в Абу-Дабі

Почесний професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка доктор Херш Чада організував виставку, присвячену Революції гідності в Україні, на якій представлені роботи студентів Інституту журналістики. Виставка проходить в Посольстві України в Абу-Дабі (address: Abu Dhabi, 13th street, villa 4).
Літні школи з крос-медіа

Літні школи з крос-медіа

В Інституті журналістики з 20 по 30 липня відбудуться літні школи в рамках проекту ТЕМПУС (ЄС – Молдова – Україна) “Кроссмедіа та якісна журналістика”. Запис студентів через посилання: https://docs.google.com/forms/d/1vxoY0yy9rLSPIUZof3b48Ubw8ya9xA2C2NPTmCqj0Ew/viewform
Школа для регіональних журналістів

Школа для регіональних журналістів

8-12 липня у Києві відбудеться  п’ятиденна тренінгова програма для журналістів та редакторів регіональних видань з усіх областей України та двотижневе оплачуване стажування в редакціях провідних ЗМІ України по завершенню школи. Програма включатиме тренінги з соціальних медіа, міжнародних журналістських стандартів, медіа-права, онлайн-журналістики та відео-новин.
Манускріпт: сучасність, експресія

Манускріпт: сучасність, експресія

Курс рукопису та графіки від Ігоря Степанова. Два тижні з 22 червня. Початок о 19-00. https://www.facebook.com/events/932716926780239/
Виставка предметів дизайну LAYERS

Виставка предметів дизайну LAYERS

Вхід безкоштовний. Відкриття — 18-го червня о 18-й годині. Виставка продовжуватиметься до 21 червня о 21:00 в Арт-галереї ХудГраф за адресою Володимирська, 65, Kyiv, Ukraine, 01033
Блог: інструкція для чайників

Блог: інструкція для чайників

Майстер-клас про блогінг. 16.06, вівторок, початок о 19.30 Зареєструватися можна тут 
Гранти для навчання в Авторських майстернях напрямку «Сучасне мистецтво»

Гранти для навчання в Авторських майстернях напрямку «Сучасне мистецтво»

School of visual communication з метою підтримки та розвитку молодих художників і художниць надає гранти для навчання в Авторських майстернях напрямку «Сучасне мистецтво». Портфоліо та мотиваційні листи надсилайте за адресою info@svc.com.ua із темою повідомлення: Гранты_авторская_мастерская_ (назва курсу).