Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Кінострічки про медіа
Відео "Медіа.Оптом"

Відео “Медіа.Оптом”

Короткометражка (00:01:59) із Олексієм Богдановим у головній ролі. Рік виробництва: 2013 Режисер: Азад Амрах огли Сафаров
Ґендерні стереотипи у ЗМІ

Ґендерні стереотипи у ЗМІ

Пізнавальний двадцятихвилинний фільм українського виробництва розповідає про упередження та викривлене сприйняття дійсності. Як правильно розуміти світ навколо себе, усвідомити, що ти хочеш від життя – дивіться у відеороботі. 
Габріель Гарсіа Берналь "Ні"

Габріель Гарсіа Берналь “Ні”

«Ні» – це один з двох варіантів відповіді на запитання «Чи повинен Аугусто Піночет залишитися при владі?». Упевнений в підтримці більшості населення, диктатор призначає дату референдуму на 5 жовтня 1988 року. Але міжнародний тиск змушує віддати хоча б якесь ефірний час опозиції. 15 хвилин нічного ефіру – за цей час відразу декільком політичним партіям потрібно...
Future by Design

Future by Design

Існують рішення, що дають максимальний результат для найбільшої кількості людей. Фільм про інженера, промислового дизайнера та футуролога з Флориди, Жака Фреско та його оптимістичні ідеї. http://www.youtube.com/watch?v=Bgr7uFmncpI
Art and Сopy

Art and Сopy

Фільм про рекламу у всіх її проявах і людей, які нею займаються: режисерів, креативщиків, художників і копірайтерів.
Andy Warhol: The Complete Picture

Andy Warhol: The Complete Picture

Двосерійний біографічний фільм про художника, що відкрив світу поп-культуру і успішно об’єднав мистецтво і комерцію.
The Newsroom (2012)

The Newsroom (2012)

Уїлл Макевой – популярний телеведучий вечірніх новин, але його бос Чарлі Скіннер вирішує, що новинне шоу потрібно оновити. Скіннер запрошує на місце виконавчого продюсера досвідчену журналістку Маккензі Макхейл, яка приводить із собою кілька членів своєї команди, з якими робила новинні репортажі з Іраку. Маккензі має намір робити нове «чесне» шоу, не зважаючи на рейтинги популярності,...
The Bang Bang Club (2010)

The Bang Bang Club (2010)

Реальна історія чотирьох молодих фотографів в ЮАР часів апартеїду. Це дивовижна і іноді страхітлива історія людей і їх неймовірного подвигу, на який вони пішли, щоб роздобути заповітні фотографії.
Good Night, and Good Luck (2005)

Good Night, and Good Luck (2005)

У 1953 році американський тележурналіст Едвард Марроу розв’язав в ефірі справжню війну проти ярого антикомуніста, сенатора Джозефа Маккарті. У відповідь Маккарті, який влаштував в країні «полювання на відьом», звинуватив Марроу в симпатії до комуністів. Але відстоювання демократичних прав американців журналістом стало початком кінця одіозного політика.
The Life of David Gale (2003)

The Life of David Gale (2003)

Девід Гейл – людина, яка пробувала жити у відповідності зі своїми принципами, але в химерному повороті долі цей відданий батько, популярний професор і затятий противник смертної кари опиниться в камері смертників за вбивство активістки Констанції Харравей. За три дні до виконання вироку Гейл погоджується дати інтерв’ю репортерові Бітсі Блум.
Harrison's Flowers (2001)

Harrison’s Flowers (2001)

Нью-Йорк, осінь 1991 року. Військовий фотокореспондент, лауреат Пулітцерівської премії Харрісон Ллойд виїжджає до Югославії освітлювати «невелику заварушку місцевого значення». Це завдання повинне стати його останнім відрядженням у зону бойових дій. Він більше не може знімати жахи війни і мріє присвятити себе сім’ї.
War Photographer (2001)

War Photographer (2001)

Фільм розповідає історію американського фотографа Джеймса Начтвея, про його мотивації, його страхи і його щоденну рутину у ролі військового фотографа.