Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Веб-дизайн
Сайти, створені в Італії

Сайти, створені в Італії

  Добірка сайтів fashion-дизайнерів зі світовим ім’ям, які живуть і творять в Італії. Її романтика та присмак накладають відбиток на дизайн сайтів.
Неймовірні веб-сайти

Неймовірні веб-сайти

Часом заходиш на сайт і завмираєш в захваті від дизайну. Веб-сайти, які ви знайдете в цій добірці , саме таке відчуття і викликають . Приголомшливо !
Поради від професіоналів, які допоможуть підвищити конверсію

Поради від професіоналів, які допоможуть підвищити конверсію

Цього літа в Нью-Йорку пройшов конкурс копірайтерів, на якому  учасники не тільки змогли позмагатися у майстерності, а й дізналися багато корисної інформації, частинкою якою ми б хотіли поділитися і з вами.
Безкоштовні векторні значки та лейбли

Безкоштовні векторні значки та лейбли

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами безкоштовними значками і лейблами у векторному форматі. Вони можуть стати в нагоді в дизайні упаковки, оформленні подарунка або створенні оригінальної листівки. Примітна особливість сьогоднішнього вектора в тому, що всі файли виконані в ретро-стилі. Тому ваш проект обов’язково набуде вінтажного настрою. Всі файли безкоштовні! Завантажуйте і використовуйте! 
Романтика у веб-дизайні

Романтика у веб-дизайні

Успіх сайту полягає не тільки в його привабливості та функціональності. Часто відвідувача “чіпляє” настрій, яким наповнений ресурс. Сьогодні ми зібрали сайти, виконані в романтичному ключі. Кожен із цих прикладів так і випромінює ніжність та тепло. Ви побачите любов, заходи сонця і романтику далеких міст.
9 мультимедійних ресурсів для інфодизайну

9 мультимедійних ресурсів для інфодизайну

Пропонуємо 9 мультимедійних ресурсів для інфографіки, веб-дизайну, створення відео, розваг та багато іншого. 1. *Live Webcast* How to Make an Infographic: Data, Design, Distribute  2. Data Flow 2 edited by R. Klanten, N. Bourquin, S. Ehmann 3. Information Architecture: A Prototyping Guide for Web Designers
"Іnterlude" - сервіс для створення відео

“Іnterlude” – сервіс для створення відео

Іnterlude-відео – це новітній медіапродукт, що здивує вас. Адже тепер, переглядаючи відео, користувач може САМ змінювати його подальший сценарій. Відео містить
6 таємниць успішного сайту

6 таємниць успішного сайту

Згідно з останніми статистичними даними, зараз у світі діє понад мільярд сайтів. У 2004 році, коли був запущений Facebook, в Інтернеті було «всього» 50 мільйонів сайтів, а це значить, що за останні десять років сайтів стало в 20 разів більше. Варто чесно відзначити, що тільки чверть цих ресурсів постійно оновлюється і підтримується,
Стильні бекграунди для дизайну

Стильні бекграунди для дизайну

Щоб дизайн здавався завершеним і не «висів у повітрі», вам просто необхідний відповідний бекграунд. Ми зібрали модні і стильні фони, які ви можете використовувати саме з такою метою. Нижче ви знайдете найрізноманітніші бекграунд, будь-якого стилю та тематики.  Усі представлені файли обов’язково прикрасять ваші проекти. Вибирайте і використовуйте! 
Багатокутні бекграунди для вашого дизайну

Багатокутні бекграунди для вашого дизайну

Черговий тренд, що поки не втрачає популярності – багатокутні візерунки. Їх використовують у веб-дизайні, в поліграфії і не тільки. Сьогодні ми зібрали для вас багатокутні бекграунди різних кольорів, відтінків і візерунків.
Безкоштовні форми реєстрації

Безкоштовні форми реєстрації

У цій добірці ви знайдете безкоштовні елементи графічного інтерфейсу, а саме форми входу та реєстрації. Безліч ресурсів сьогодні практикує авторизацію користувачів і якщо ви також збираєтеся створювати подібне, цей пост вам знадобиться. Обирайте приклади, що приглянулись, завантажуйте і навіть змінюйте їх, якщо Вам треба.  
Обираємо фон для сайту: фото або відео?

Обираємо фон для сайту: фото або відео?

Чи стежите ви за останніми тенденціями у сфері веб-дизайну? В курсі ви того, що відбувається в веб-дизайнерської моді? Автор цієї статті (Julia Blake) дуже цікавиться останніми веб-розробками і стежить за тим, як розвивається цей напрямок. Серед останніх статей на цю тему, безліч присвячено фоновим відео, як одним з кращих трендів року. Повністю