‘Веб-дизайн’

web-design-from-italy12

Сайти, створені в Італії

  Добірка сайтів fashion-дизайнерів зі світовим ім’ям, які живуть і творять в Італії. Її романтика та присмак накладають відбиток на дизайн сайтів.

pheonix

Неймовірні веб-сайти

Часом заходиш на сайт і завмираєш в захваті від дизайну. Веб-сайти, які ви знайдете в цій добірці , саме таке відчуття і викликають . Приголомшливо !

769

Поради від професіоналів, які допоможуть підвищити конверсію

Цього літа в Нью-Йорку пройшов конкурс копірайтерів, на якому  учасники не тільки змогли позмагатися у майстерності, а й дізналися багато корисної інформації, частинкою якою ми б хотіли поділитися і з вами.

free-vector-rerto-labels7

Безкоштовні векторні значки та лейбли

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами безкоштовними значками і лейблами у векторному форматі. Вони можуть стати в нагоді в дизайні упаковки, оформленні подарунка або створенні оригінальної листівки. Примітна особливість сьогоднішнього вектора в тому, що всі файли виконані в ретро-стилі. Тому ваш проект обов’язково набуде вінтажного настрою. Всі файли безкоштовні! Завантажуйте і використовуйте! 

romantic-web-design16

Романтика у веб-дизайні

Успіх сайту полягає не тільки в його привабливості та функціональності. Часто відвідувача “чіпляє” настрій, яким наповнений ресурс. Сьогодні ми зібрали сайти, виконані в романтичному ключі. Кожен із цих прикладів так і випромінює ніжність та тепло. Ви побачите любов, заходи сонця і романтику далеких міст.

T7318

9 мультимедійних ресурсів для інфодизайну

Пропонуємо 9 мультимедійних ресурсів для інфографіки, веб-дизайну, створення відео, розваг та багато іншого. 1. *Live Webcast* How to Make an Infographic: Data, Design, Distribute  2. Data Flow 2 edited by R. Klanten, N. Bourquin, S. Ehmann 3. Information Architecture: A Prototyping Guide for Web Designers

interlude-video

“Іnterlude” – сервіс для створення відео

Іnterlude-відео – це новітній медіапродукт, що здивує вас. Адже тепер, переглядаючи відео, користувач може САМ змінювати його подальший сценарій. Відео містить

Localisation-590x441

6 таємниць успішного сайту

Згідно з останніми статистичними даними, зараз у світі діє понад мільярд сайтів. У 2004 році, коли був запущений Facebook, в Інтернеті було «всього» 50 мільйонів сайтів, а це значить, що за останні десять років сайтів стало в 20 разів більше. Варто чесно відзначити, що тільки чверть цих ресурсів постійно оновлюється і підтримується,

cool-free-backgrounds10

Стильні бекграунди для дизайну

Щоб дизайн здавався завершеним і не «висів у повітрі», вам просто необхідний відповідний бекграунд. Ми зібрали модні і стильні фони, які ви можете використовувати саме з такою метою. Нижче ви знайдете найрізноманітніші бекграунд, будь-якого стилю та тематики.  Усі представлені файли обов’язково прикрасять ваші проекти. Вибирайте і використовуйте! 

polygonal-background13

Багатокутні бекграунди для вашого дизайну

Черговий тренд, що поки не втрачає популярності – багатокутні візерунки. Їх використовують у веб-дизайні, в поліграфії і не тільки. Сьогодні ми зібрали для вас багатокутні бекграунди різних кольорів, відтінків і візерунків.

id=