‘Візуалізація’

maxresdefault

Лекція американського журналіста Ендрю Лерена

Головна думка: “Розслідувач завжди повинен перевіряти і ставити під сумнів “загальновідомі” факти і істини”.

0

Жіночі портрети в мистецтві

500 Years of Female Portraits in Western Art Геныальний проект Philip Scott Johnson перетворення жіночих образів на музику Баха (Bach’s Sarabande from Suite for Solo Cello No. 1 in G Major, BWV 1007 performed by Yo-Yo Ma)

angry_birds

Відеоурок: як створити презентацію або анімовану інфографіку за допомогою Sprites

У цьому відеоуроці ви дізнаєтеся, як створити презентацію або інфографіку за лічені хвилини за допомогою онлайн-сервісу Sprites. Функціонал сервісу заснований на HTML5, що говорить про високу швидкість роботи навіть на мобільних пристроях. Створена інфографіка масштабується при зміні розміру сторінки і вона повністю відповідає концепції адаптивного дизайну.

Capture-d’écran-2010-11-22-à-11.34.511-400x222

Журналістика в епоху цифрових даних

Відеокурс семінару “2009-2010 Knight Journalism Fellowship“. 8 роликів загальною тривалістю 54 хв. з додатковою інформацією та корисними посиланнями. Переглянути можна тут. 

400_F_27846248_a5eTIK9hcDeYtgNiDFcqf1hx0pR6Kmjl_1

Вебінар «Інфографіка для НКО: як, хто і навіщо?»

Відеозапис вебінару “Інфографіка для НКО”, зо пройшов 12 грудня  2014 р. Мета вебінару – розповісти про вдалі приклади використання інфографіки, а також поспілкуватися з творцями інфографіки – креативним агентством Escape Production. Із запису вебінару ви дізнаєтесь:

novichkov-704x469

Олексій Новичков “Безкоштовні інструменти візуалізації даних”. Частина 1

Запис виступу Олексія Новічкова на мітапі “Соціальне підприємництво у мережі” 19 вересня 2014 року у Великому Новгороді. 

piktochart-demo

Відеоурок. Створення інфографіки у Piktochart

У цьому відеоуроці ви дізнаєтеся, як самостійно створити красиву інфографіку за допомогою “хмарного” сервісу Piktochart. Інфографіка – це подання інформації в графічному і наочному вигляді, що робить її простішою і пришвидшує розуміння.

Крим_без_авт

Інфографіка. Історія Крима : від скіфів до наших днів

Все та ж тема, все той же Крим. Телеканал “ДОЖДЬ” підготував дуже наочну графіку, що думонструє усіх жителів території півострова за всю його історію. Дивитись відео 

EtnohrafichnaKartaEvropa1918

Інтерактивна інфографіка. Як змінювались кордони країн Європи (відео)

Відео, в якому за 3 хивлини і 23 секунди перед вашими очима миготять кордони усіх країн Європи. Як усе змінювалось протягом 1000 років. Це варто побачити. http://www.liveleak.com/view?i=14d_1348362692

1328240356_website-pages-illustration

Вебінар зі створення електронного контенту

Журналісти, які бажають більше дізнатися про інтернет-інструменти, можуть взяти участь в безкоштовному онлайн тренінгу. Університет новин, навчальний інтернет-проект інституту Пойнтера, пропонує вебінар “Створення та курирування контенту за допомогою Spundge: керівництво по використанню інтернет-інструментів”. Спонсорами семінару виступають Американський інститут преси і Фонд Джона С. і Джеймса Л. Семінар відбудеться 10 квітня в 2:00 за східним стандартним […]

id=