Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Майстер-класи
Гонзуль К. Запроси відомого блогера "у гості"- навчись конвергенції!

Гонзуль К. Запроси відомого блогера “у гості”- навчись конвергенції!

Інститут журналістики не перестає дарувати неабиякі можливості своїм студентам. На початку листопада в рамках дисципліни «Мультимедійний контент» з нами поділився досвідом український журналіст, блогер, медіаконсультант Олександр Піддубний.
Тренінг зі створення візуалізацій у програмі infogr.am

Тренінг зі створення візуалізацій у програмі infogr.am

20 вересня у коворкінг-центрі “Часопис” Андрій Яницький, посол Infogr.am в Україні та журналіст LB.ua, проведе тренінг про ефективні методи візуалізації даних. Акцент буде поставлений на практичній роботі в групах. Учасники тренінгу отримають базові знання та практичні поради та рекомендації з використанняInfogr.am, спробують створити власну інфографіку. Для реєстрації потрібно заповнити форму http://bit.ly/1EM8RgC Детальна інформація https://www.facebook.com/events/449594608578951/
Флоріс Кінгмен в ІЖ

Флоріс Кінгмен в ІЖ

2 вересня в Інституті журналістики відбулась зустріч зі сценаристом,Ю продюсером, рекламістом  Флорісом Кінгменом. Майстер-клас англійською мовою викликав зацікавлення багатьох студентів, вони задавали чисельні питання й отримали величезне задоволення від спілкування.
Літні школи з крос-медіа

Літні школи з крос-медіа

В Інституті журналістики з 20 по 30 липня відбудуться літні школи в рамках проекту ТЕМПУС (ЄС – Молдова – Україна) “Кроссмедіа та якісна журналістика”. Запис студентів через посилання: https://docs.google.com/forms/d/1vxoY0yy9rLSPIUZof3b48Ubw8ya9xA2C2NPTmCqj0Ew/viewform
Школа для регіональних журналістів

Школа для регіональних журналістів

8-12 липня у Києві відбудеться  п’ятиденна тренінгова програма для журналістів та редакторів регіональних видань з усіх областей України та двотижневе оплачуване стажування в редакціях провідних ЗМІ України по завершенню школи. Програма включатиме тренінги з соціальних медіа, міжнародних журналістських стандартів, медіа-права, онлайн-журналістики та відео-новин.
Манускріпт: сучасність, експресія

Манускріпт: сучасність, експресія

Курс рукопису та графіки від Ігоря Степанова. Два тижні з 22 червня. Початок о 19-00. https://www.facebook.com/events/932716926780239/
Блог: інструкція для чайників

Блог: інструкція для чайників

Майстер-клас про блогінг. 16.06, вівторок, початок о 19.30 Зареєструватися можна тут 
Літні школи зі створення відеоконтенту

Літні школи зі створення відеоконтенту

Якщо у вас є фотоапрат або відеокамера, протягом місяця ви зможете навчитися якісно знімати відео. Окрім відеозйомки, ви навчитеся монтувати відео у професійній програмі Premiere Pro. Крім того, це реальна можливість поринути у професію тележурналіста. Після проходження школи ви зможете знімати та монтувати відеоролики, а також записувати інтерв’ю та власні «стенд-апи». Кількість занять: 8, двічі...
Інфографіка в бізнес-комунікаціях

Інфографіка в бізнес-комунікаціях

17.06 о 19.30 відбудеться майстер-клас. Програма заходу 1. Інфографіка. Визначення Вікіпедії або що ще можна про неї сказати. 2. Щоб бути поміченою, інфографіці потрібно бути винятковою. Вірусність. 3. Завдання з якими стикається статична інфографіка та відеоінфографіка. 4. Кому потрібен такий інструмент? Вигоди його використання? Що ще можна охопити? 5. Вплив візуального контенту на клієнтів. Чому “це” може...
Завершується прийом заявок на участь у семінарі молодих журналістів

Завершується прийом заявок на участь у семінарі молодих журналістів

З 1 по 9 листопада у Німеччині, в місті Берлін, відбудеться семінар для молодих журналістів із Білорусі, Молдови, України та Росії на тему «Сепаратисти», «терористи», «фашисти». Журналістика і «правда» під час конфлікту».Заявки приймаються до 30 вересня.
Відкритий майстер клас «3Д-друк: революція майбутнього в Україні»

Відкритий майстер клас «3Д-друк: революція майбутнього в Україні»

Цікавишся 3Д-друком? Прийди та дізнайся про технології 3Д-друку, їх історію та перспективи розвитку в світі та в Україні, навчальні програми та можливість стати крутим експертом.
Практикум “MAKE IT NIICE!”

Практикум “MAKE IT NIICE!”

  Сьогодні творчі українці відчувають нестачу доступної, гнучкої та актуальної освіти у сфері дизайну і сучасного мистецтва. Вирішення саме цієї проблеми стало основою створення окремого напряму в діяльності незалежного мультиформатного видавництва NIICE.