‘Стипендійні програми, конкурси’

bezyimyannyij

Вітаємо переможців першого етапу фотоконкурсу!

Закінчився 1-ий етап фотоконкурсу, який організовує Інститут журналістики разом із фотомитцем професором Хершем Чадхою. Дякуємо всім студентам, які взяли участь у конкурсі, за їхню плідну працю та креативні роботи! Всі надіслані фотографії були переглянуті й оцінені відповідно до вимог першого туру, в якому учасники мали представити по 2 фотографії із наступних категорій: природа, архітектура, люди, […]

Безымянный

Гранти для навчання в Авторських майстернях напрямку «Сучасне мистецтво»

School of visual communication з метою підтримки та розвитку молодих художників і художниць надає гранти для навчання в Авторських майстернях напрямку «Сучасне мистецтво». Портфоліо та мотиваційні листи надсилайте за адресою info@svc.com.ua із темою повідомлення: Гранты_авторская_мастерская_ (назва курсу).

650__393_n_ks__1_

Конкурс есе MindSketch

Портал VoxUkraine спільно з компанією “Київстар”, Київської школою економіки та за медіапідтримки ЛІГАБізнесІнформ проводить конкурс MindSketch. Це щомісячний конкурс на найкращі есе, в яких аналізуються важливі суспільно-економічні питання. До участі у конкурсі запрошуються економісти, дослідники, науковці, студенти, журналісти, фахівці різних галузей, які здатні аналітично мислити та викладати свої думки у статтях. Роботи приймаються до 30 […]

10846058_804458972935471_1396916741538367111_n

20 стипендій на січень-лютий

Ресурс mymedia.org.ua пропонує 20 стипендій на січень-лютий, які залюбки віддасть талановитим журналістам та студентам! “Ми пропонуємо вам поїхати на стажування в інше (!) місто на термін від 2 тижнів до 2 місяців та попрацювати у місцевій редакції. Серед наших партнерів видання Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Миколаєва, Івано-Франківська, Полтави, Черкас та інших міст України!

20120611083504

«Українська правда» та Kyiv Post заснували Національну премію журналістських розслідувань і спецрепортажів

Інтернет-видання «Українська правда» та англомовна газета Kyiv Post, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та датської мережі журналістів-розслідувачів SCOOP,

zbruch

Оголошується набір на Школу міжнародної журналістики

Школа журналістики Українського католицького університету за підтримки проекту mymedia.org.ua оголошує набір на Школу міжнародної журналістики «Україна після виборів: геополітичні стратегії», яка відбудеться 21-22 листопада 2014 року у Львові. 

National-Geographic-Photos-national-geographic-12536758-1280-1024

Триває прийом заявок на фотоконкурс від NATIONAL GEOGRAPHIC

Журнал National Geographic запрошує до участі у його щорічному фотоконкурсі. Заявки приймаються до 31 жовтня 2014 року. Головний переможець конкурсу отримає $10,000 та подорож до штаб-квартири National Geographic у Вашингтоні.

gdansk

Навчальні візити до Гдині

У співпраці з міською радою Гдині «Центр співпраці молоді» з 2012 по 2015 рік реалізує проект «Навчальні візити до Гдині». Метою проекту є показ учасникам розвитку Польщі з моменту падіння комунізму до перетворення на повноцінну європейську країну.

zagruzhennoe_1__0001

ФІНАНСУВАННЯ Журналістських розслідувань: OBJECTIVE

Програма з розвитку медіа Mymedia розглядає журналістські дослідження як пріоритет, виділяючи його в окремий проект Objective.Через надзвичайні обставини в Україні та за її межами, Objective визначає і звужує конкурс на подачу заявок на період літа 2014:

1133021-img-vaclav-havel

Журналістська стипендія ім. Вацлава Гавела

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода оголошує про початок прийому заявок на журналістську стипендію імені Вацлава Гавела на 2014-2015 академічний рік.

id=