Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Конференції, фестивалі, виставки
Мистецтво на грані реальності. 1 курс

Мистецтво на грані реальності. 1 курс

Заліковий проект з дисципліни: «Архітектоніка видань та медіадизайн» студентки І курсу ВСР Насібулліної Ельвіри. Викладач: д. н. соц. ком. Шевченко В. Е. Студенти 1 курсу відвідали мультимедійну виставку: «Імпресіонізм: всі грані» («Impressionism: all the shades») у галереї A-Gallery. Поєднання можливостей технічного оснащення та мистецтва перетворили звичайну галерею на справжнє видовище. Робота за посиланням – http://project56014.tilda.ws/ Детальніше...
Поради від професіоналів, які допоможуть підвищити конверсію

Поради від професіоналів, які допоможуть підвищити конверсію

Цього літа в Нью-Йорку пройшов конкурс копірайтерів, на якому  учасники не тільки змогли позмагатися у майстерності, а й дізналися багато корисної інформації, частинкою якою ми б хотіли поділитися і з вами.
Співпраця ІЖ: виставка фотографій в Посольстві України в Абу-Дабі

Співпраця ІЖ: виставка фотографій в Посольстві України в Абу-Дабі

Почесний професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка доктор Херш Чада організував виставку, присвячену Революції гідності в Україні, на якій представлені роботи студентів Інституту журналістики. Виставка проходить в Посольстві України в Абу-Дабі (address: Abu Dhabi, 13th street, villa 4).
Виставка предметів дизайну LAYERS

Виставка предметів дизайну LAYERS

Вхід безкоштовний. Відкриття — 18-го червня о 18-й годині. Виставка продовжуватиметься до 21 червня о 21:00 в Арт-галереї ХудГраф за адресою Володимирська, 65, Kyiv, Ukraine, 01033
Конференція у Варшаві "Рухомі шрифти, звук та зображення"

Конференція у Варшаві “Рухомі шрифти, звук та зображення”

Польсько-японський Інститут Технологічної Інформації у Варшаві пропонує вашій увазі Міжнародну конференцію “Рухомі шрифти, звук та зображення”, що відбудеться у Варшаві з 30-го травня до 1-го червня.
21 березня 2014 - Конференція «Нові медіа – нові можливості 2014»

21 березня 2014 – Конференція «Нові медіа – нові можливості 2014»

Конференція «Нові медіа – нові можливості 2014»: інфографіка як заміна тексту, проект Громадського ТБ, монетизація аудіо-подкастів.
Матеріали за ІІ Міжнародною конференцією "Практична медіаосвіта"

Матеріали за ІІ Міжнародною конференцією “Практична медіаосвіта”

Якщо вам не вдалося відвідати ІІ Міжнародну конференцію  “Практична медіаосвіта”, то за цим посиланням ви зможете знайти усі використані матеріали. http://www.medialiteracy.org.ua/index.php/2-uncategorised/72-materialy-ii-mizhnarodnoi-konferentsii-mediaosvita-i-mediahramotnist
Студентський Медіасимпозіум’2014 “TRANSMEDIA"

Студентський Медіасимпозіум’2014 “TRANSMEDIA”

Школа журналістики Українського Католицького Університету за підтримки Міністерства закордонних справ Данії та консалтингової компанії NIRAS оголошує конкурс заявок студентських наукових статей для участі у І міжнародному Студентському Медіасимпозіумі’2014 “TRANSMEDIA: Transformation, Transition, Transgression”, який відбудеться у Львові 21-22 березня 2014 року.
До 18 листопада – реєстрація на конференцію НСЖУ «Як соціальні медіа змінюють журналістику»

До 18 листопада – реєстрація на конференцію НСЖУ «Як соціальні медіа змінюють журналістику»

Національна спілка журналістів України представляє конференцію «Як соціальні медіа змінюють журналістику», яка відбудеться 22 листопада у Києві.
ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців «Масова комунікація: історія, сьогодення, перспективи»

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців «Масова комунікація: історія, сьогодення, перспективи»

Конференція пройде: 17 травня 2013 року Кафедра видавничої справи та редагування і журналістики, Інститут філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, вул. Винниченка, 30 а, каб. 209–210, м. Луцьк 43021. Контактна інформація:  0502238356  канд. філол. наук, ст. викладач Зінчук Руслана Степанівна  (з приводу поселення),  0506747841  канд. наук із соціальних комунікацій (з приводу публікацій у науково-практичному...
І Всеукраїнська наукова конференція «Публіцистика в просторі соціальних комунікацій: проблеми теорії та історії»

І Всеукраїнська наукова конференція «Публіцистика в просторі соціальних комунікацій: проблеми теорії та історії»

Конференція відбудеться 23 листопада 2013 року за адресою: м. Луганськ, вул. Оборонна, 2, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Кафедра журналістики ( к. 1 – 317). Контактна інформація: 8 (0642) 34-35-79 (кафедра журналістики), 066-210-56-02 – Антонова Ольга Вадимівна, 066-800-13-32 – Дроздова Альона Василівна
XІX міжнародна науково-практична конференція з проблем функціонування і розвитку української мови  «Мова. Суспільство. Журналістика»

XІX міжнародна науково-практична конференція з проблем функціонування і розвитку української мови «Мова. Суспільство. Журналістика»

Конференція відбудеться 12 квітня 2013 року в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: Київ, вул. Мельникова, 36/1 (їхати до ст. метро “Лук’янівська”. Потім тролейбус 16, 19, 23 або маршрутне таксі до зупинки “вул. Пугачова”). Контактна інформація:  (044) 481 45 10 (кафедра мови та стилістики); (098) 429 16 69 (асист. Дмитро Данильчук)....