‘Конференції, фестивалі, виставки’

Безымянный

Мистецтво на грані реальності. 1 курс

Заліковий проект з дисципліни: «Архітектоніка видань та медіадизайн» студентки І курсу ВСР Насібулліної Ельвіри. Викладач: д. н. соц. ком. Шевченко В. Е. Студенти 1 курсу відвідали мультимедійну виставку: «Імпресіонізм: всі грані» («Impressionism: all the shades») у галереї A-Gallery. Поєднання можливостей технічного оснащення та мистецтва перетворили звичайну галерею на справжнє видовище. Робота за посиланням – http://project56014.tilda.ws/ Детальніше […]

769

Поради від професіоналів, які допоможуть підвищити конверсію

Цього літа в Нью-Йорку пройшов конкурс копірайтерів, на якому  учасники не тільки змогли позмагатися у майстерності, а й дізналися багато корисної інформації, частинкою якою ми б хотіли поділитися і з вами.

Image00002

Співпраця ІЖ: виставка фотографій в Посольстві України в Абу-Дабі

Почесний професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка доктор Херш Чада організував виставку, присвячену Революції гідності в Україні, на якій представлені роботи студентів Інституту журналістики. Виставка проходить в Посольстві України в Абу-Дабі (address: Abu Dhabi, 13th street, villa 4).

Безымянный

Виставка предметів дизайну LAYERS

Вхід безкоштовний. Відкриття — 18-го червня о 18-й годині. Виставка продовжуватиметься до 21 червня о 21:00 в Арт-галереї ХудГраф за адресою Володимирська, 65, Kyiv, Ukraine, 01033

plakat_motyf478x677

Конференція у Варшаві “Рухомі шрифти, звук та зображення”

Польсько-японський Інститут Технологічної Інформації у Варшаві пропонує вашій увазі Міжнародну конференцію “Рухомі шрифти, звук та зображення”, що відбудеться у Варшаві з 30-го травня до 1-го червня.

unnamed11

21 березня 2014 – Конференція «Нові медіа – нові можливості 2014»

Конференція «Нові медіа – нові можливості 2014»: інфографіка як заміна тексту, проект Громадського ТБ, монетизація аудіо-подкастів.

30531779

Матеріали за ІІ Міжнародною конференцією “Практична медіаосвіта”

Якщо вам не вдалося відвідати ІІ Міжнародну конференцію  “Практична медіаосвіта”, то за цим посиланням ви зможете знайти усі використані матеріали. http://www.medialiteracy.org.ua/index.php/2-uncategorised/72-materialy-ii-mizhnarodnoi-konferentsii-mediaosvita-i-mediahramotnist

12691__n

Студентський Медіасимпозіум’2014 “TRANSMEDIA”

Школа журналістики Українського Католицького Університету за підтримки Міністерства закордонних справ Данії та консалтингової компанії NIRAS оголошує конкурс заявок студентських наукових статей для участі у І міжнародному Студентському Медіасимпозіумі’2014 “TRANSMEDIA: Transformation, Transition, Transgression”, який відбудеться у Львові 21-22 березня 2014 року.

jurnalistika

До 18 листопада – реєстрація на конференцію НСЖУ «Як соціальні медіа змінюють журналістику»

Національна спілка журналістів України представляє конференцію «Як соціальні медіа змінюють журналістику», яка відбудеться 22 листопада у Києві.

Untitled-1

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців «Масова комунікація: історія, сьогодення, перспективи»

Конференція пройде: 17 травня 2013 року Кафедра видавничої справи та редагування і журналістики, Інститут філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, вул. Винниченка, 30 а, каб. 209–210, м. Луцьк 43021. Контактна інформація:  0502238356  канд. філол. наук, ст. викладач Зінчук Руслана Степанівна  (з приводу поселення),  0506747841  канд. наук із соціальних комунікацій (з приводу публікацій у науково-практичному […]

id=