Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Цікаве про дизайн
Збірка Всесвітнього форуму редакторів «Тенденції в редакціях 2015»

Збірка Всесвітнього форуму редакторів «Тенденції в редакціях 2015»

УАВПП за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні переклала з англійської та підготувала цифрову брошуру «Тенденції в редакціях 2015». Під час її підготовки автори спілкувались із понад 50 видатними професіоналами індустрії, щоб розібратись у тому, чим спричинені окремі виклики, з якими зіткнулася індустрія, і як їм протистояти.
Неймовірні веб-сайти

Неймовірні веб-сайти

Часом заходиш на сайт і завмираєш в захваті від дизайну. Веб-сайти, які ви знайдете в цій добірці , саме таке відчуття і викликають . Приголомшливо !
Надихаючі казкові ілюстрації

Надихаючі казкові ілюстрації

Що може бути чарівніше казок? Вони з дитинства розвивають нашу фантазію, формують наші погляди на світ, на добро і зло, на прекрасне. Багато ілюстраторів вибирають казкову тему для вираження своїх творчих ідей. Сьогодні ми зібрали плоди їхніх робіт.
Чорно-білий веб-дизайн

Чорно-білий веб-дизайн

Поєднання чорного з білим – це класика. У тому числі і у веб-дизайні. Цей дует ніколи не буде здаватися застарілим і завжди виглядатиме стильно. Плюс до всього, це чудовий вихід для новачків, які ще не дуже добре освоїлися в роботі з кольорами. У цьому випадку ви не ризикуєте скомбінувати непоєднуване. Сьогодні ми зібрали приклади чорно-білих...
Шаблони для дизайну кредиток

Шаблони для дизайну кредиток

Сьогоднішня добірка безкоштовних файлів присвячена кредитним карткам. Якщо ви працюєте над проектом у цій галузі, то обов’язково перегляньте зібрані файли. Нижче ви знайдете mockup-файли для демонстрації дизайну карт, шаблони кредиток у векторному форматі, кліпарт з карток різних компаній. Дивіться, обирайте потрібне і завантажуйте до своїх колекцій!
Фантастичні книжкові обкладинки

Фантастичні книжкові обкладинки

Фантастичні твори розвивають фантазію, породжують нові світи і є найсильнішим джерелом натхнення. Оформити обкладинку фантастичної книги так, щоб вона відповідала вмісту дуже непросто! Адже кожен малює світ, створений автором, по-своєму. Сьогодні ми зібрали приклади обкладинок для книг жанру фантастика та фентезі. Дивіться і оцінюйте!
Шрифти із зарубками у веб-дизайні

Шрифти із зарубками у веб-дизайні

Сьогодні в тренді круглі шрифти без зарубок. Вони всюди, їх люблять дизайнери і використовують повсюди. Однак все ж не варто забувати про гарнітуру із зарубками. У певному місці вони теж можуть бути доречними. При правильному поєднанні двох шрифтів – із зарубками і без – вони відмінно доповнюватимуть одне одного. Більше того, іноді вам може знадобитися саме...
Морські патерни

Морські патерни

Морська тема дуже актуальна. Пропонуємо зображення для створення композицій, проектів, присвячених морській тематиці. У матеріалі зібрано рибок, морських зірок, восьминогів, якорі, кораблі, хвилі і багато іншого з різних джерел. 
Сайти з літнім настроєм

Сайти з літнім настроєм

Літо вже розпочалося і варто зробити так, щоб воно не пройшло непомітно. Тому сьогодні ми з вами продовжуємо заряджатися літнім настроєм, але робимо це, розглядаючи вдалі приклади веб-дизайну. Ми зібрали сайти з літнім настроєм, тому готуйтеся до сонячних променів, морських пляжів і зелених пейзажів. 
Палітри, натхенні літом

Палітри, натхенні літом

Сьогодні ми радітимемо літу, яке прийшло, і спробуємо отримати користь від цього настрою. Налаштовуємося на сонячно-морську атмосферу і шукаємо ідеальні літні палітри. У цій добірці колірних схем ви знайдете багато аквамарину, теплі пісочні відтінки, пастельні сонячні кольори і багато іншого. Звичайно, коли розглядати деякі палітри окремо від фото, вони можуть здатися зовсім не літніми, але...
Милі персонажі у форматі ЗD

Милі персонажі у форматі ЗD

Мистецтво створення 3D-персонажів може вражати одночасно реалістичністю і нереальністю. Проте, чомусь, 3D-художники найчастіше воліють створювати чудовиськ і роботів. Принаймні, про це говорить їх кількість у тематичних галереях. Ми ж сьогодні хочемо приділити увагу милим 3D-персонажам.
Креативний веб-дизайн

Креативний веб-дизайн

Як підійти до розробки сайту з нового боку? Чи можна придумати щось нове, коли навколо така величезна кількість робіт у цій галузі? Можливо, ключ до оригінальності лежить у незвичайному поєднанні звичних речей? Сьогодні ми шукаємо відповіді на ці питання в роботах талановитих веб-дизайнерів. Ми зібрали приклади креативних сайтів, на яких є що подивитися і підглянути. ...