‘Цікаве про дизайн’

pheonix

Неймовірні веб-сайти

Часом заходиш на сайт і завмираєш в захваті від дизайну. Веб-сайти, які ви знайдете в цій добірці , саме таке відчуття і викликають . Приголомшливо !

Escaping the Storm

Надихаючі казкові ілюстрації

Що може бути чарівніше казок? Вони з дитинства розвивають нашу фантазію, формують наші погляди на світ, на добро і зло, на прекрасне. Багато ілюстраторів вибирають казкову тему для вираження своїх творчих ідей. Сьогодні ми зібрали плоди їхніх робіт.

typography-posters5

Цікаві типографічні постери

Типографіка в постерах – чудове і досить популярне рішення. При правильному підході результат виходить оригінальний, він привертає увагу, одночасно ємкий і інформативний. Сьогодні ми зібрали приклади типографічних постерів і поспішаємо поділитися ними з вами. Дивіться і надихайтеся!

black-and-white-web-design11

Чорно-білий веб-дизайн

Поєднання чорного з білим – це класика. У тому числі і у веб-дизайні. Цей дует ніколи не буде здаватися застарілим і завжди виглядатиме стильно. Плюс до всього, це чудовий вихід для новачків, які ще не дуже добре освоїлися в роботі з кольорами. У цьому випадку ви не ризикуєте скомбінувати непоєднуване. Сьогодні ми зібрали приклади чорно-білих […]

credit-card-mockups1

Шаблони для дизайну кредиток

Сьогоднішня добірка безкоштовних файлів присвячена кредитним карткам. Якщо ви працюєте над проектом у цій галузі, то обов’язково перегляньте зібрані файли. Нижче ви знайдете mockup-файли для демонстрації дизайну карт, шаблони кредиток у векторному форматі, кліпарт з карток різних компаній. Дивіться, обирайте потрібне і завантажуйте до своїх колекцій!

fantastic-book-covers13

Фантастичні книжкові обкладинки

Фантастичні твори розвивають фантазію, породжують нові світи і є найсильнішим джерелом натхнення. Оформити обкладинку фантастичної книги так, щоб вона відповідала вмісту дуже непросто! Адже кожен малює світ, створений автором, по-своєму. Сьогодні ми зібрали приклади обкладинок для книг жанру фантастика та фентезі. Дивіться і оцінюйте!

serif-fonts-web-design10

Шрифти із зарубками у веб-дизайні

Сьогодні в тренді круглі шрифти без зарубок. Вони всюди, їх люблять дизайнери і використовують повсюди. Однак все ж не варто забувати про гарнітуру із зарубками. У певному місці вони теж можуть бути доречними. При правильному поєднанні двох шрифтів – із зарубками і без – вони відмінно доповнюватимуть одне одного. Більше того, іноді вам може знадобитися саме […]

inspiring-sea-patterns10

Морські патерни

Морська тема дуже актуальна. Пропонуємо зображення для створення композицій, проектів, присвячених морській тематиці. У матеріалі зібрано рибок, морських зірок, восьминогів, якорі, кораблі, хвилі і багато іншого з різних джерел. 

summer-websites25

Сайти з літнім настроєм

Літо вже розпочалося і варто зробити так, щоб воно не пройшло непомітно. Тому сьогодні ми з вами продовжуємо заряджатися літнім настроєм, але робимо це, розглядаючи вдалі приклади веб-дизайну. Ми зібрали сайти з літнім настроєм, тому готуйтеся до сонячних променів, морських пляжів і зелених пейзажів. 

summer-beach-palletes15

Палітри, натхенні літом

Сьогодні ми радітимемо літу, яке прийшло, і спробуємо отримати користь від цього настрою. Налаштовуємося на сонячно-морську атмосферу і шукаємо ідеальні літні палітри. У цій добірці колірних схем ви знайдете багато аквамарину, теплі пісочні відтінки, пастельні сонячні кольори і багато іншого. Звичайно, коли розглядати деякі палітри окремо від фото, вони можуть здатися зовсім не літніми, але […]

id=