‘Загальний дизайн’

Безымянный

Шевченко В. Типографіка та модульність реклами. Частина 1. Типографіка

Презентація лекції. Переглянути https://issuu.com/home/docs/24-typography-modul-1/edit/embed

che

24 нових безкоштовних шрифтів за вересень

Веб-дизайнери завжди потребують креативних шрифтів. Так що ми зробили для вас добірку нових безкоштовних шрифтів за цей місяць. Завантажуйте  і насолоджуйтеся.

typography-posters5

Цікаві типографічні постери

Типографіка в постерах – чудове і досить популярне рішення. При правильному підході результат виходить оригінальний, він привертає увагу, одночасно ємкий і інформативний. Сьогодні ми зібрали приклади типографічних постерів і поспішаємо поділитися ними з вами. Дивіться і надихайтеся!

free-fonts-june-2015-1

Безкоштовні кириличні й латинські шрифти

Добірка нових накреслень шрифтів у найрізноманітніших стилях. У першій частині – кириличні шрифти, у другій – гарнітури лише в латинському варіанті. 

Безымянный

D-journal

Журнал про красиві речі, інтер’єри, дизайнерів, архітекторів, події в світіт дизайна та архітектури http://www.djournal.com.ua/

typography-in-magazine8

Приклади типографіки у журналах

Типографіка у веб-дизайні важлива, проте вона ніде не має такого вирішального значення, як у журналах. Саме тому надихатися друкованими прикладами круто оформлених заголовків і написів так корисно. Сьогодні ми зібрали класні приклади типографіки в журналах. Дивіться і надихайтеся!

free-books-and-magazines-mockup10

Mock-up файли для книг і журналів

Шаблони для демонстрації дизайну книг і журналів. Якщо ви працюєте у поліграфічному середовищі, то ця добірка вам знадобиться. Добірка mock-up файлів, які допоможуть оформити роботу. 

free-business-card-templates16

Безкоштовні шаблони візитних карток

Якщо вам потрібно швидко і без особливих турбот створити візитку, то ця добірка для вас. Тут ви знайдете безкоштовні шаблони стильних візитних карток. Крім того, що це може стати гарним рішенням в критичній ситуації, шаблони також можуть бути основою для детальнішого і персоналізованого дизайну. Вибирайте варіанти, що сподобалися, і допрацьовуйте їх для себе. Детальніше дивіться та завантажуйте тут. 

hide-text-css-small

Альтернативний спосіб заховати текст у графічного заголовка

У веб-дизайні широко використовується спосіб, що дозволяє заховати текст у графічний заголовок веб-сторінки за допомогою властивості відступу тексту зі значенням -9999px. При цьому текст пересувається зі сторінки з видимої для відвідувачів сайту області, але це може зашкодити пошуковій оптимізації. Більше та детальніше читайте тут. 

1389717898_typography-11

20 гарно оформлених прикладів використання шрифтів

Типографіка (або шрифти) є такою оптимізацією тексту, щоб відвідувачам було максимально просто сприймати його. До того ж, дизайнер може скористатися власним креативним мисленням, і використовувати шрифти як прикрасу дизайну. У цій добірці ми хочемо представити вам чудову колекцію дизайну з типографікою.

id=