Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Дизайн-культура
D-journal

D-journal

Журнал про красиві речі, інтер’єри, дизайнерів, архітекторів, події в світіт дизайна та архітектури http://www.djournal.com.ua/
Mock-up файли для книг і журналів

Mock-up файли для книг і журналів

Шаблони для демонстрації дизайну книг і журналів. Якщо ви працюєте у поліграфічному середовищі, то ця добірка вам знадобиться. Добірка mock-up файлів, які допоможуть оформити роботу. 
Безкоштовні шаблони візитних карток

Безкоштовні шаблони візитних карток

Якщо вам потрібно швидко і без особливих турбот створити візитку, то ця добірка для вас. Тут ви знайдете безкоштовні шаблони стильних візитних карток. Крім того, що це може стати гарним рішенням в критичній ситуації, шаблони також можуть бути основою для детальнішого і персоналізованого дизайну. Вибирайте варіанти, що сподобалися, і допрацьовуйте їх для себе. Детальніше дивіться та завантажуйте тут. ...
Вибір кольорових схем у веб-дизайні

Вибір кольорових схем у веб-дизайні

“Успіх чи провал вашого веб-сайту залежать від зовсім небагатьох факторів. Ясно, що першочергова роль відводиться побудові веб-сайту або його наповненню. А важливість грамотного підбору колірної схеми свого або розроблюваного на замовлення веб-сайту вислизає з-під уваги більшості дизайнерів.
Безкоштовні шаблони для Sketch.app

Безкоштовні шаблони для Sketch.app

Багато дизайнерів працюють у програмі Sketch.app. Цей софт далеко не єдиний у своєму роді, і можна багато сперечатися про те, що краще, однак у підсумку все залежить від індивідуальних переваг і смаків веб-дизайнерів.
Люстра у фотографії

Люстра у фотографії

З давніх часів люстрА мали містичний характер. Їм приписують роль воріт в інші світи, вони фігурують у безлічі забобонів і повір’їв. Сьогодні ми подивимося, яку роль вони можуть зіграти у фотографії. Ми зібрали знімки,
Фільми з історії дизайну

Фільми з історії дизайну

Дизайн-ресурс  Say-hi.me оформив добірку фільмів про дизайн. Приємного перегляду!  
Стильні сайти в чорно-білих кольорах

Стильні сайти в чорно-білих кольорах

Поєднання білого і чорного кольорів – класчний і безпрограшний варіант. Всі відтінки цих ахроматичних кольорів поєднуються і здатні надати дизайну театральності, загадковості, похмурості, світла і звичайно ж стилю. Сьогодні ми зосередимося на витончених чорно-білих сайтах, які привертають увагу і запам’ятовуються.  
Натхненні містами світу палітри

Натхненні містами світу палітри

Чергова добірка палітр для вашого дизайну цього разу натхненна вулицями міст. Скільки місць у світі – стільки неповторних поєднань фарб, якими природа спільно з людиною оформлюють наше довкружжя. Можливо, одне з цих поєднань кольорів припаде вам до смаку і стане основою створення чого-небудь  вартісного.
Створюємо палітри кольорів, надихаючись фотографіями

Створюємо палітри кольорів, надихаючись фотографіями

Вдале поєднання зображень, графіки і типографіки створюють гармонійний дизайн. Всі ці елементи мають спільну характеристику –  колір. Як підібрати його правильно, щоб елементи добре сполучались? Які відтінки поєднуються, а які -несумісні? Який колір вибрати?
Міста у стилі Flat

Міста у стилі Flat

Стиль Flat вийшов далеко за межі веб-дизайну. Сьогодні пласкі ілюстрації можна побачити ледь не скрізь. Вони актуальні і використовуються як в поліграфічному дизайні, так і в дизайні одягу та ін. Сьогодні ми помилуємося пласкими ілюстраціями міст, вулиць і будинків, які часто можна побачити в сучасних путівниках, картах для туристів і, звичайно,  в портфоліо численних дизайнерів,...
Безкоштовні розмиті бекграунди

Безкоштовні розмиті бекграунди

Розмитий фон досі актуальний у веб-дизайні. Цей прийом дозволяє привернути увагу до контенту, проте разом з тим зберігає колірну насиченість і візуальну наповненість дизайну. Ми зібрали для вас найрізноманітніші розмиті фони, які ви можете використовувати де і як хочете. Всі вони знаходяться у вільному доступі. Розглядайте приклади, вибирайте і користуйтеся.