‘Графічний дизайн’

1341297827_logo-design-elements

6 основних трендів в дизайні логотипів у 2015 році

Час не стоїть на місці, так і сучасний дизайн з кожним роком підносить нам все нові і нові ідеї. Сьогодні розберемо всі найпопулярніші тренди в логотипах за 2015 рік.

free-vector-avatars1

Безкоштовні набори аватарок у векторному форматі

Сьогодні ми зібрали для вас безкоштовні набори найрізноманітніших аватарок. Вони можуть стати в нагоді під час оформлення проектів, символізуючи різні типажі і передаючи збірні образи. Всі набори безкоштовні, а для того, щоб завантажити те, що вам сподобалося, перейдіть за посиланням над зображенням. 

inspiring-sea-patterns10

Морські патерни

Морська тема дуже актуальна. Пропонуємо зображення для створення композицій, проектів, присвячених морській тематиці. У матеріалі зібрано рибок, морських зірок, восьминогів, якорі, кораблі, хвилі і багато іншого з різних джерел. 

images

Сонячні логотипи

На календарі літо! Як же хочеться, щоб воно довше затрималося на наших теренах і порадувало теплими, сонячними днями. Адже сонце є джерелом не тільки тепла і світла, але й натхнення. Сьогодні ми зібрали приклади логотипів, в яких в тій чи іншій формі використовується образ сонця.

free-landmarks-vector16

Векторний кліпарт, присвячений визначним місцям

Літо – час подорожей, знайомства з новими місцями і пам’ятками. Сьогодні ми зібрали векторний кліпарт, присвячений найвідомішим світовим пам’яткам. Ви знайдете символи безлічі країн, подивитеся, куди з’їжджаються люди з усього світу. Дуже рекомендуємо звернути увагу тим, хто розробляє дизайн на туристичну тематику.

free-summer-icons14

Безкоштовні іконки для оформлення проектів про літо

Прийшла пора літнього дизайну. Попереду майже три місяці спеки, сонця, моря та інших радощів. Для того, щоб червневий настрій відбивався і у ваших роботах, ми зібрали безкоштовні літні іконки. Нижче ви знайдете іконки на тему подорожей, пляжів, канікул, фруктів і інших літніх радощів. Завантажуйте та використовуйте у своїх роботах! 

free-vector-fruits16

Безкоштовні фрукти у векторному форматі

На носі сезон ягід і фруктів! А ми зібрали урожай завчасно і хочемо поділитися ним з вами. Нижче ви знайдете соковиті і стиглі плоди у векторному форматі. Всі файли абсолютно безкоштовні і ви можете завантажити їх, перейшовши за посиланням. Дивіться кліпарт і вибирайте те, що вам сподобалося.

free-marble-texture1

Безкоштовні текстури мармуру для вашого дизайну

Поповнюємо колекцію текстур. Сьогодні мова піде про мармурові текстури. Розмиття і нерівномірне забарвлення цього каменя допоможе зробити вашу роботу цікавішою, загадковішою і глибшою. Застосовуйте мармурові текстури для створення фотоманіпуляцій на космічну і містичну теми, а також для інших робіт. Експериментуйте з різними текстурами і режимами накладення.

free-yoga-vector20

Безкоштовний кліпарт для йога-дизайну

Духовні практики і здоровий спосіб життя стають все більш модними і популярними. Не дивно, що йога, яка поєднує в собі і те й інше приваблює все більше прихильників. Сьогодні ми зібрали безкоштовний кліпарт для дизайну на цю тему. Якщо ви працюєте над створенням дизайну для йога-студії чи іншими роботами на цю тему, обирайте ресурси до вподоби і […]

free-music-vector13

Векторний кліпарт на музичну тему

Якщо вам треба створити дизайн на музичну тематику, наша добірка для вас. Ми зібрали безкоштовний вектор, пов’язаний з музикою. Ви знайдете музичні інструменти у векторному форматі, музикантів, аудіо-пристрої та інше. Дивіться, вибирайте і використовуйте кліпарт у власних роботах.

id=