Інформація про клуб

Клуб шукачів прекрасного.
Світомандри. Мультимедіа. Дизайн. Всесвіт. Інновації. Правонаступник «Студії медіадизайну», яка існувала в Інституті журналістики у 2008-2017 роках.
Цікаві, корисні матеріали та студентські роботи, бібліотека та відеотека, навчальні матеріали з дизайну, фотографії, подорожей, історії та культури, нових технологій.

Графічний дизайн
6 основних трендів в дизайні логотипів у 2015 році

6 основних трендів в дизайні логотипів у 2015 році

Час не стоїть на місці, так і сучасний дизайн з кожним роком підносить нам все нові і нові ідеї. Сьогодні розберемо всі найпопулярніші тренди в логотипах за 2015 рік.
Безкоштовні набори аватарок у векторному форматі

Безкоштовні набори аватарок у векторному форматі

Сьогодні ми зібрали для вас безкоштовні набори найрізноманітніших аватарок. Вони можуть стати в нагоді під час оформлення проектів, символізуючи різні типажі і передаючи збірні образи. Всі набори безкоштовні, а для того, щоб завантажити те, що вам сподобалося, перейдіть за посиланням над зображенням. 
Морські патерни

Морські патерни

Морська тема дуже актуальна. Пропонуємо зображення для створення композицій, проектів, присвячених морській тематиці. У матеріалі зібрано рибок, морських зірок, восьминогів, якорі, кораблі, хвилі і багато іншого з різних джерел. 
Сонячні логотипи

Сонячні логотипи

На календарі літо! Як же хочеться, щоб воно довше затрималося на наших теренах і порадувало теплими, сонячними днями. Адже сонце є джерелом не тільки тепла і світла, але й натхнення. Сьогодні ми зібрали приклади логотипів, в яких в тій чи іншій формі використовується образ сонця.
Векторний кліпарт, присвячений визначним місцям

Векторний кліпарт, присвячений визначним місцям

Літо – час подорожей, знайомства з новими місцями і пам’ятками. Сьогодні ми зібрали векторний кліпарт, присвячений найвідомішим світовим пам’яткам. Ви знайдете символи безлічі країн, подивитеся, куди з’їжджаються люди з усього світу. Дуже рекомендуємо звернути увагу тим, хто розробляє дизайн на туристичну тематику.
Безкоштовні іконки для оформлення проектів про літо

Безкоштовні іконки для оформлення проектів про літо

Прийшла пора літнього дизайну. Попереду майже три місяці спеки, сонця, моря та інших радощів. Для того, щоб червневий настрій відбивався і у ваших роботах, ми зібрали безкоштовні літні іконки. Нижче ви знайдете іконки на тему подорожей, пляжів, канікул, фруктів і інших літніх радощів. Завантажуйте та використовуйте у своїх роботах! 
Безкоштовні фрукти у векторному форматі

Безкоштовні фрукти у векторному форматі

На носі сезон ягід і фруктів! А ми зібрали урожай завчасно і хочемо поділитися ним з вами. Нижче ви знайдете соковиті і стиглі плоди у векторному форматі. Всі файли абсолютно безкоштовні і ви можете завантажити їх, перейшовши за посиланням. Дивіться кліпарт і вибирайте те, що вам сподобалося.
Безкоштовні текстури мармуру для вашого дизайну

Безкоштовні текстури мармуру для вашого дизайну

Поповнюємо колекцію текстур. Сьогодні мова піде про мармурові текстури. Розмиття і нерівномірне забарвлення цього каменя допоможе зробити вашу роботу цікавішою, загадковішою і глибшою. Застосовуйте мармурові текстури для створення фотоманіпуляцій на космічну і містичну теми, а також для інших робіт. Експериментуйте з різними текстурами і режимами накладення.
Безкоштовний кліпарт для йога-дизайну

Безкоштовний кліпарт для йога-дизайну

Духовні практики і здоровий спосіб життя стають все більш модними і популярними. Не дивно, що йога, яка поєднує в собі і те й інше приваблює все більше прихильників. Сьогодні ми зібрали безкоштовний кліпарт для дизайну на цю тему. Якщо ви працюєте над створенням дизайну для йога-студії чи іншими роботами на цю тему, обирайте ресурси до вподоби і...
Векторний кліпарт на музичну тему

Векторний кліпарт на музичну тему

Якщо вам треба створити дизайн на музичну тематику, наша добірка для вас. Ми зібрали безкоштовний вектор, пов’язаний з музикою. Ви знайдете музичні інструменти у векторному форматі, музикантів, аудіо-пристрої та інше. Дивіться, вибирайте і використовуйте кліпарт у власних роботах.
Безкоштовні "лускаті" текстури для вашого дизайну

Безкоштовні “лускаті” текстури для вашого дизайну

Поповнюємо колекції текстур. Цьогораз ми зібрали для вас безкоштовні текстури в “лускатому” вигляді. Ви знайдете зміїну шкіру, риб’ячу луску, а також фантазійні й абстрактні лускаті текстури. Текстури допоможуть вам у створенні Фотоманіпуляцій та інших робіт. Вибирайте файли, що сподобалися і завантажуйте їх, перейшовши за посиланням.
Безкоштовні веселі патерни

Безкоштовні веселі патерни

Навесні особливо хочеться веселощів, розваг і посмішок. Весняний дизайн теж не відстає і часто відрізняється грайливим настроєм. Сьогодні ми зібрали для вас безкоштовні патерни з веселим настроєм. Тут побачите квіти, милі дитячі малюнки, рибки, тваринки, сліди від лапочок чи ніжок або просто кольорові абстаркції. Ви можете використовувати їх як елемент ваших робіт чи вибирати окремі складові.