Українська Асоціація Видавців (УАВПП) та Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) за підтримки проекту У-Медіа оголошують про початок прийому робіт на IV Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2013».
Прийом робіт триватиме з 21 грудня 2012 року до 31 березня 2013 року включно.
1) Роботу на конкурс може подати (а) журналіст самостійно, (б) колектив (роботи на конкурс висуває редакція або видавництво) і (в) третя особа (будь-яка фізична особа може запропонувати на конкурс який-небудь журналістський матеріал, який вона вважає вартим нагороди).
2) Виставляти свої роботи на Конкурс можуть усі, хто професійно займається журналістикою в Україні – без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, Інтернет), жанром та сферою журналістики, регіоном роботи та проживання. Журналіст, редакція або третя особа може подавати роботи одночасно в декілька номінацій. На кожну роботу, подану на Конкурс, необхідно оформлювати окрему заявку.
3)жодних реєстраційних внесків немає – усі роботи приймаються на конкурс безкоштовно;
4)у номінації для молодих журналістів «Надія журналістики» існує обмеження за віком автора матеріалу – не старше 24 роки на момент подання заявки.
Конкурс проводиться в 5 номінаціях:
– Кращий матеріал з громадянською позицією
– Краще подання резонансного матеріалу
– Краще журналістське розслідування
– Краще подання складної теми
– «Надія журналістики».
Детальну інформацію дивіться тут

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nbsp;