Інфографіка – це візуальне відображення даних, що містить невелику за обсягом, але значиму і правильно оформлену інформацію. Однак інфографіку слід не тільки споживати, але і створювати – це корисно для ваших проектів.

 

1.   Piktochart трансформує інформацію в захоплюючі візуальні історії. Його дуже легко використовувати. Має функцію автоматичного налаштування інфографіки. Ви можете додавати іконки і ваш власний логотип. Пропонує відмінний набір тем для дизайну. Сервісом можна користуватися безкоштовно, хоча якщо ви хочете мати можливість вибирати більше тем і мати при цьому кращі ціни, налаштовані індивідуально під замовника, мінімально можлива ціна буде становити 9.99 $ в місяць.

2.   Visual.ly – це відмінний інструмент, який дозволяє генерувати ряд інфографіки. Інфографіка в цьому випадку майже повністю буде заснована на соціальних метриках, таких як дані Twitter або Facebook. Сервіс виник відносно недавно і досі додає до своїх категорій нову інформацію. Є безкоштовним і легким для використання.

3.   Fluxvfx – це приголомшливий інструмент, за допомогою якого можна створювати відеоінфографіку. Він пропонує набір готових шаблонів, тому його легко використовувати. Мінімальна ціна – 25 $.

4.   Many Eyes – дозволяє вам завантажити ваші власні дані або використовувати дані, що зберігаються на сайті, щоб професійно перетворювати інформацію з текстової у візуальну. Найпростіший спосіб використання ваших власних даних для створення онлайн візуалізацій. Пропонує безліч різних опцій для створення фінального продукту, починаючи від карти світу і закінчуючи діаграмою мережі.

5.   Vizualize.me – новий додаток (в даний час в Beta-версії), який створює інфографіку для вашого резюме. Працює, використовуючи інформацію профілю користувача в LinkedIn, і перетворює його резюме в персоналізовану інфографіку.

6.   Infogr.am досі є відносно новим сервісом і має безліч можливостей, які поки знаходяться на стадії впровадження. Корисний інструмент для створення безкоштовних інтерактивних діаграм та інфографіки.

7.   Vizify – новий інструмент створення інфографіки за даними Twitter і демонстрації детальних даних з вашої Twitter стрічки, включаючи: найактивніших фоловерів (передплатників), найпопулярніші пости тощо.

8.   Photo Stats – додаток для iPhone, який аналізує всі фотографії на вашому iPhone і генерує інфографіку, яка показує, як, коли і де ви робите ваші фото.

9.   Creately – зручний для користувача інструмент, який допомагає створювати професійні діаграми та динамічні схеми. Ви можете вибрати із запропонованого набору типів діаграм, і просто додати свої дані, щоб створити вашу власну діаграму або графік.

10.   Stat Planet  – це відмінний інструмент, який створює інтерактивні візуалізації і статичні зображення). Надає доступ до важливих всесвітніх даних, які ви можете з користю продемонструвати через схематичні візуалізації. Ви також можете підлаштовувати ці візуалізації під свої вимоги.

11.   Hohli – ще один сервіс для створення графіків і діаграм, яким легко користуватися. Дозволяє змінювати зовнішній вигляд інфографіки виходячи з ваших потреб.

12.   Google Public Data Explorer – корисний спосіб використовувати загальнодоступні дані для того, щоб трансформувати їх у будь-яку інфографіку на ваш смак. Ви можете додавати ці графіки на вебсайт або в блог.

13.   Tagxedo перетворює слова (відомі мови, новинні статті, слогани і тематики, навіть ваші любовні визнання) в хмари слів, що надають візуальний вплив на користувача.

14.   Wordle – простий у використанні інструмент для створення ефективних словесних візуалізацій. Просто введіть ваш власний текст (від коротких до довгих абзаців). Сервіс надає величезну кількість дизайнів, з яких можна вибрати потрібний.

15.   Cacoo – онлайн інструмент для малювання, який робить можливим створення різних видів інфографіки, включаючи карти сайту, схеми сторінок, UML (Unified Modeling Language – уніфікована мова моделювання) і мережеві графіки. Сервіс дозволяє здійснювати спільну роботу в реальному часі, а значить кілька користувачів можуть ділитися один з одним і додавати в блог одну діаграму одночасно.

16.   Lilach & Sarah’s Inforgraphics package – якщо ви шукаєте можливість дістати в свої руки набір з 10 інфографік, де вже є весь контент, і вам потрібно тільки додати логотип та URL сайту, тоді за 10 фунтів ви можете придбати цю інфографіку (до неї входить блог майстер, система для створення блогу WordPress.com, хостинг, заповіді інтернет-маркетингу, підсумкові поради).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– простий у використанні інструмент для створення ефективних словесних візуалізацій. Просто введіть ваш власний текст (від коротких до довгих абзаців). Сервіс надає величезну кількість дизайнів, з яких можна вибрати потрібний.