Почесний професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка доктор Херш Чада організував виставку, присвячену Революції гідності в Україні, на якій представлені роботи студентів Інституту журналістики. Виставка проходить в Посольстві України в Абу-Дабі (address: Abu Dhabi, 13th street, villa 4).

Посольство України в ОАЕ  за підтримки Dr. Херша Чадха OPM (Harvard), ARPS має честь представити виставку, присвячену подіям революції гідності

Виставка розкриває тему масового руху протесту восени і взимку 2013-2014 рр. на Майдані Незалежності. Це був важкий час, коли межі між особистим та політичним майже зникли. Виставка відображає Майдані не тільки як політичний феномен, але як унікальне явище, де дух, процес непокори і протесту взагалі став відомий як Революція гідності. Багато фотографів працювали на Майдані за весь час. Кожен з них відпрацювали тему революції на власному досвіді, так багато фотографій, які в даний час існують в засобах масової інформації та власних архівів, настільки різні. Деякі автори сфотографували Майдан в проміжку між найбільш важливих моментів. Ці фотографії, що ілюструють життя наметового містечка. Але деякі автори намагалися потрапити в серце дії безпосередньо зняти зсередини найдраматичніших моментів.

Фотороботи, зроблені представниками Київського національного університету технологій та дизайну та Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Виставка включає в себе авторів, які відрізняються за віком і бачення, але вони показують найбільш повне і правдиве уявлення про революцію гідності в Україні.

Деталі