Флоріс Кінгмен в ІЖ

IMG_20150902_150113

2 вересня в Інституті журналістики відбулась зустріч зі сценаристом,Ю продюсером, рекламістом  Флорісом Кінгменом. Майстер-клас англійською мовою викликав зацікавлення багатьох студентів, вони задавали чисельні питання й отримали величезне задоволення від спілкування.

Флоріс Кінгмен намагався знайти себе як економіста, але закинув цю справу, і обрав новий шлях − пішов працювати комерційним продюсером в AT5 (Amsterdam Television Network). Спочатку його відео  веселили колег, а згодом Флоріс  здобув численні світові нагороди в галузі реклами. На фестивалі Pinasthika Awards в Індонезії отримав 16 нагород з можливих 25.

Усе почалося з того, що Флоріс Кінгмен розповів студентам про себе за допомогою свого сайту. Далі пішов більш насичений матеріал – про створення відеоролика й проблеми, які виникають у процесі.

Показали декілька ескізів, поряд з ними все було розписано, це було зроблено, щоб режисер міг усе чітко зрозуміти й  продумати, як воно буде виглядати у відеоролику.

Також розповідали про створення спецефектів – це теж нелегка робота. Для цього Флоріс продемонстрував студентам конкретний приклад “створення корабля й його розлом”. Для початку шукали якийсь прототип, потім робили виміри та ще багато чого…

Про зв’язок «какашки» й соціальної реклами Ви зможете дізнатись, тільки коли подивитесь відеоролик.