Мінімалістичні іконки на тему їжі в Adobe Illustrator

food-icons

У цьому уроці ми будемо малювати модні мінімалістичні іконки на тему їжі в Adobe Illustrator. Ми створимо основні фігури за допомогою базових інструментів, додамо тіні об’єктам і створимо пунктирний патерн для фінальних штрихів.

 

 

 

 

  1. Створюємо фон

Створіть новий документ розміром 600 x 300 px. За допомогою інструменту Rectangle / Прямокутник (M) створіть фігуру розміром 600 x 300 px, кольору # 958496. Двічі клікніть по шару, що вмістить цю фігуру, перейменуйте слой в «background» і заблокуйте його.

background

  1. Створюємо іконку чаю

Крок 1

Інструментом Ellipse / Еліпс (L) намалюйте коло розміром 130 x 130 px (колір заливки # 8EA5B2, колір обведення # 444444, 2 pt- товщина обведення, далі використовуйте саме це значення на протязі всього уроку).

Утримуючи Alt, перетягніть коло вправо, тим самим створивши його копію. Натисніть Control-D, щоб повторити процедуру. Тепер у нас три однакових кола

3-circles

Крок 2

Створіть коло розміром 147 × 147 px (колір заливки # EFEAE6). У палітрі Stroke / Обведення вкажіть округлі кути і капітелі, а також вирівнювання обведення по зовнішньому контуру.

align-stroke-to-outside

Помістіть щойно створене вами коло всередину першого кола (більшого). Інструментом Direct Selection / Пряме виділення (A) виділіть верхню точку меншого кола і натисніть Backspace, щоб видалити її. Виділіть велике коло і маленький півколо, і в палітрі Align / Вирівнювання клацніть по іконці Horizontal Align Center / Вирівнювати центр по горизонталі.

align-objects

Інструментом Pen / Перо (P) домалюйте півколу відсутні деталі, щоб вийшла фігура як показано нижче. Перетягніть фігуру трохи нижче центру.

CUP

 

Крок 3

Намалюйте коло, використовуючи вище згадані параметри обведення, розміром 20 x 20 px, і інструментом Direct Selection / Пряме виділення (A), як раніше видаліть праву точку кола. Помістіть півколо як показано нижче.

anchor-point

cup-handle

Крок 4

Давайте намалювати тінь. Виділіть фігуру чашки і за допомогою клавіші Alt дублюйте її.

Тепер за допомогою інструменту Pen / Перо Tool (P) намалюйте форму тіні, як показано нижче, і вкажіть фігурі чорний колір на 5%. Виділіть фігуру тіні і копію чашки і в палітрі Pathfinder / Обробка контуру клацніть по іконці Intersect / Перетин.

Intersect

Тепер у нас є тінь! Помістіть її на оригінальну фігуру чашки.

Крок 5

Малюємо великий чайний пакетик. Інструментом Pen / Перо (P) намалюйте лінію довжиною приблизно в 20 px від краю верхнього чашки.

Для ярлика пакетика намалюйте прямокутник розміром 15 x 17 px (колір заливки # EB9696, параметри обведення як у всій роботі).

tea-bag

Інструментом Add Anchor Point / Додати точки (+) створіть три нові точки по центру нижньої грані ярлика (як на картинці нижче). Інструментом Direct Selection / Пряме виділення (A) клікніть по центральній точці і трохи її підійміть.

anchor-point-tool

Крок 6

Намалюйте тінь для ярлика пакетика таким же способом, як і для чашки. Використовуйте ті ж параметри заливки.

tea-bag-shadow

Крок 7

Інструментом Pen / Перо (P) намалюйте дві лінії довжиною приблизно в 25 px і розмістіть їх як показано на картинці нижче. Потім згрупуйте їх (Control-G). Виділіть згруповані лінії і велике коло, і в палітрі Align / Вирівнювання клацніть по іконці Horizontal Align Center / Вирівнювати центр по горизонталі і Vertical Distribute Center / Розподілити центри по вертикалі.

lines-align-center (1)

Повторіть процес додавання таких смуг для всіх трьох кіл.

lines-for-three-icons

  1. Малюємо іконку гамбургера

Крок 1

Інструментом Ellipse / Еліпс (L) намалюйте фігуру розміром 75 x 57 px того ж кольору що і чашка. Помістіть її в центр другого великого кола. Це буде іконка гамбургера.

Інструментом Line Segment / Відрізок лінії (\) створіть лінію як показано нижче.

hamburger-line

 

Виділіть маленький коло і перетинає його лінію, і в палітрі Pathfinder / Обробка контуру клікніть.

Інструментом Direct Selection / Пряме виділення (A) видаліть всі точки нижче лінії. Скруглите нижні кути фігури, налаштувавши напрямні.

rounded-corners

Крок 2

Інструментом Rectangle / Прямокутник (M) створіть фігуру розміром 50 x 7 px (колір заливки # EB9696). Також скруглите кути.

round-corners-2

Крок 3

Намалюйте тінь так само, як ми робили це раніше.

Крок 4

Інструментом Pen / Перо (P) намалюйте лінію довжиною приблизно в 50 px. У меню виберіть Effects> Distort & Transform> Zig Zag / Ефект> Спотворити і трансформувати> Зигзаг.

zig-zag (1)

Налаштуйте параметри як показано нижче і включіть опцію Preview / Перегляд, щоб бачити що у вас виходить. Якщо ви задоволені результатом, натисніть OK.

zig-zags

Крок 5

Інструментом Rectangle / Прямокутник (M) створіть фігуру розміром 50 x 8 px (того ж кольору що й чашка).

Інструментом Direct Selection / Пряме виділення (A) виділіть почергово нижні точки і перетворите фігуру в трапецію. Після цього трохи скруглите кути.

trapeze2

  1. Малюємо іконку супу

    Крок 1

    Інструментом Ellipse / Еліпс (L) намалюйте коло розміром 66 x 66 px того ж кольору що і чашка. Інструментом Direct Selection / Пряме виділення (A) видаліть верхню точку.

soup-bowl

Інструментом Direct Selection / Пряме виділення (A) виділіть обидві верхні точки, клікніть по них правою кнопкою, і виберіть Join / З’єднати. Інструментом Pen / Перо (P) намалюйте дві лінії довжиною приблизно в 27 px. Виділіть обидві лінії і застосуєте до них ефект Zig Zag / Зигзаг c кількістю в 4 Ridges for segment.

Крок 2

Інструментом Pen / Перо (P) створіть візерунок на тарілці, як показано нижче:

red-line

Вкажіть цій фігурі такий же червоний колір, як ми використовували раніше.

Крок 3

Намалюйте тінь для тарілки, використовуючи ту ж техніку і параметри що й раніше.

shadow-for-bowl

  1. Пунктирна тінь

 

Інструментом Ellipse / Еліпс (M) намалюйте коло розміром в 0.3 px (колір заливки # 2D2A2D) і просто перетягніть його в палітру Swatches / Зразки. Клацніть двічі по вашому новим зразком і натисніть Done / Готово.

От і все. Тепер просто створіть коло, залийте його паттерном із створених нами точок і помістіть під кола іконок, зображуючи тінь. Також застосуєте цю заливку до гамбургеру. Для цього виділіть фігури булки, натисніть Control-C / Control-F, щоб дублювати фігури. Зніміть обведення з копій фігур і вкажіть їм заливку нашим паттерном. У палітрі Transparency / Прозорість знизьте параметр прозорості до 40%.

 

 

) ?