В рамках міжнародного проекту «Крос-медіа та якісна журналістика» за підтримки програми TEMPUS видано Підручник із крос-медіа. Участь в його написані взяли автори, перекладачі і наукові консультанти з України, Молдови і Румунії.

Підручник є безсумнівно актуальним, адже сьогодні глобальна система масових комунікацій знаходиться у постійному розвитку і крокує із часом в ногу. А це призводить до оцифрування світу і тому журналіст має бути універсальним спеціалістом, який зможе створювати контент для будь-якого типу медіа.

У ньому ви зможете знайти багато корисної інформації про нові форми журналістики, медіаменеджемт, мультимедійну техніку з її унаочненими прикладами. Для її кращого розуміння, у кінці підручника знаходиться глосарій.

Автори: Богантов Олександр, Василик Любов, Гаврилюк Інна, Гузун Міхаіл, Гурчіані Хатуна, Дащенко Наталія, Демченко Сергій, Дудченко Людмила, Женченко Марина, Іванов Олексій, Кендльбахер Ральф, Марку Маріана, Пазюк Роман, Плешка Вєра, Поплавська Наталія,  Синоруб Галина,  Сушкова Олена, Садівничий Володимир, Стапанов Георгета, Ткаченко Олена, Хан Олівер, Шевченко Вікторія, Шутяк Лілія,  Яненко Ярослав

переглянути можна тут або на сайты проекту http://cuq.cc/de/dissemination