Час не стоїть на місці, так і сучасний дизайн з кожним роком підносить нам все нові і нові ідеї. Сьогодні розберемо всі найпопулярніші тренди в логотипах за 2015 рік.

 

 

 

 

 

 

Контури

Logo1

 

 

 

 

 

 

 

 

Не так давно з’явився тренд вже встиг полюбитися тисячам дизайнерів. Його головною складовою є баланс між простотою одноколірних логотипів і складних ілюстрацій. Найчастіше дизайнери зображують тварин (як символ), рідше – геометричні фігури. Дизайнери, уже опанували техніку, вважають, що головною запорукою успіху є оригінальність.

Мінімалізм завжди в тренді

Logo2

Мінімалізм залишається одним з найактуальніших напрямків у графічному дизайні. Згадаймо недавній ребрендинг мережі швидкого харчування KFC, спростили логотип компанії до мінімуму. Часто, при створенні логотипу в даному стилі, дизайнери керуються принципом «простота і лаконічність». Не переобтяжений квітами логотип краще передає візуальне повідомлення, використовуючи тільки найнеобхідніше.

Вінтаж

logo3

Останнім часом дизайнери почали масово повертатися до ретро стиля, одним з яких є вінтаж. У графічному дизайні його використовують як нове прочитання існуючого образу або апеляцію до минулого. При створенні логотипу велику роль відіграє робота над шрифтовим виконанням. Підібрати шрифт, який лаконічно б вписувався в саму структуру логотипу – досить складне завдання. Вінтажні логотипи можу мати різну геометричну форму, але що стосується кольору, тут треба подумати, оскільки яскраві кольори не будуть вписувати в сам антураж.

Леттерінг

logo4

Леттерінг  представляє з себе графічний малюнок накреслень літер і знаків, які складають єдину стилістичну та композиційну систему, набір символів визначеного розміру і малюнка. Задопомогою нього розробляються шрифти під конкретні фірмові стилі. Використання тексту як основного елемента в композиції – ось відмінні риси леттерінга як стилю в графічному дизайні.

Моно хрест (Герб)

logo5

Тенденція, що зародилася ще в минулому році, встигла перекочувати і в 2015 рік. Одна з найбільш популярних і простих в освоєнні технік – «монохрест» – безумовно заслуговує овацій. Тут, не потрібно підбирати різні колірні рішення, досить обмежитися одним кольором, оскільки головним завданням даної техніки є «простота і зрозумілість».

Хвилі

logo6

Хвилі – ще один новоспечений тренд, який з’явився наприкінці 2014 року і є актуальним досі. Логотипи, виконані в цій техніці, викликають різноманітні асоціації, що і є їх відмінною рисою від інших тенденцій. При створенні подібних робіт, необхідно враховувати дві речі: наявність геометричних хвилеподібних форм, а також пошук підходящої колірної палітри. При дотриманні даних правил можа створити чудовий логотип.