Інститут журналістики не перестає дарувати неабиякі можливості своїм студентам. На початку листопада в рамках дисципліни «Мультимедійний контент» з нами поділився досвідом український журналіст, блогер, медіаконсультант Олександр Піддубний.

Студенти першого курсу напрямку  підготовки «Видавнича справа та редагування» зібралися повним складом в аудиторії та сповнені емоцій чекали початку пер
шої лекції. Нечувано для звичайного студентства, чи не так? А все тому, що оголошена тема: «Мультимедійні експерименти. Та як створити конвергентну статтю» зацікавила майбутніх видавців, які самі були готові на будь-які експерименти (до речі, це особливість усіх студентів ІЖ).

Протягом трьох днів ми розглядали дану тему не тільки у теорії. Олександр також провів два практичних заняття, на яких студенти вже створювали власні журналістські продукти!

Сам Олександр є дуже відкритою людиною, яка випромінює любов до своєї справи та жагу поділитися нею з колегами. Це сприяло ефективному спілкуванню студентів з Українським журналістом протягом усього часу. Варто зазначити, що це спілкування не закінчувалося дзвоником з пари. Будь-які питання, що виникали під час роботи, майбутні видавці могли поставити Олександрові у соцмережі facebook https://www.facebook.com/oleksandr.piddubnyy?fref=nf або ж знайти відповідну статтю в  його блозі http://piddubny.com/.

Отже, що ми мали наприкінці цього експрес-курсу з медіа діяльності? Готові конвергентні статті у авторстві першокурсників та ще більший стимул до подальшої роботи.

Як сказав сам Олександр: «Я тут з вами і сам навчаюсь, тож не бійтеся помилок, помиляймося разом. Поки це може обійтися без наслідків». А й справді, разом – набагато веселіше, і в обличчі Олександра Піддубного студенти Інституту Журналістики знайшли не лише джерело досвіду та знань, а й товариша, який запропонував свою допомогу і після закінчення тренінгів.

Нам залишається тільки подякувати Олександрові та продовжувати працювати над собою, аби під час наступної зустрічі йому і справді було, чого в нас повчитися!

ГОНЗУЛЬ Катерина, студентка 1 курсу Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка

  • Tokio Hotel у Києві
  • Лікар в ІЖ
  • Про яблуко
  • Шаурма
  • Шедеври світової пластики