Jonathan Gray, Lucy Chambers, Liliana Bounegru. The Data Journalism Handbook

12330_Data_Journalism_Handbook_front_only.indd

The Data Journalism Handbook. How Journalists Can Use Data to Improve the News./ Jonathan Gray, Lucy Chambers, Liliana Bounegru. —UK:O’Reilly Media,2012—242 p.

Довідник вміщує цінні поради від провідних журналістів , викладачів , розробників програмного забезпечення, а також аналітичні дані. З посібника можна дізнатися про дані як джерело журналістики даних та інструментарій ефективної роботи журналіста.
У виданні можна знайти чимало прикладів, які ілюструють досвід використання даних журналістики BBC, Chicago Tribune, Guardian, а також інших ЗМІ.
Також подано дослідження виборчого механізму та корупційних схем у різних виборчих системах. Є інформація про Інтернет-дані та «краудсорсинг».
Можна дізнатися, як користуватися інформацією із вихідних даних, працювати з числами, використовувати візуалізацію та переваги інфографіки.

data-journalism-handbook1-300x161

«Тексти.org.ua» за підтримки міжнародного фонду «Відродження» нещодавно завершили переклад англійської книги “Data Journalism Handbook”. У ній фахівці із різних країн світу пишуть про те, що вони знають про журналістику даних, діляться власним (позитивним і негативним) досвідом, вказують на можливі труднощі чи помилки. У цьому – безумовна цінність посібника. Детальніше в статті

 

Книгу можна замовити в студії медіадизайну.

) ?