The Wall Street Journal Guide to Information Graphics: The Dos and Don’ts of Presenting Data, Facts, and Figures

The Wall Street Journal Guide to Information Graphics The Dos and Don'ts of Presenting Data, Facts, and Figures

У сучасному cвіті, що керується даними, професіонали повинні знати, як проявити себе мовою графіки ефективно і красномовно. Тим не менш, графічна інформація рідко викладається в школах, під час навчання на неї майже не звертають увагу. Тепер, вперше, Дона М. Вонг, студент Едварда Тафта, робить цей матеріал доступним для всіх. У цьому журналі ви дізнаєтесь про таке:

• як вибрати кращий графік, що відповідає вихідним даним;
  • найефективніші способи переконання людей, які приймають рішення, коли у вас є п’ять хвилин свого часу;
  • як намітити коливання валютних курсів, що впливають на глобальний бізнес ;
  • як застосовувати колір ефективно;
  • як зробити графічну інформацію “барвистою”, навіть якщо доступні лише чорний та білий кольори.

Книга складається з серії міні-розділів, резервних копіювань з ілюстрованими прикладами, тому ви зможете пересвідчитись, що у вашому дизайні працює, а що ні.  Це цінний довідник для студентів і всіх, хто цікавиться дизайном.
+500 ілюстрацій