Конференція у Варшаві “Рухомі шрифти, звук та зображення”

plakat_motyf478x677

Польсько-японський Інститут Технологічної Інформації у Варшаві пропонує вашій увазі Міжнародну конференцію “Рухомі шрифти, звук та зображення”, що відбудеться у Варшаві з 30-го травня до 1-го червня.

Конференцію буде проведено у співпраці з: PJWSTK (Polish-Japanese Institute of Information Technologies), ZZG Zentrum Zeitbasierte Gestatltung, FH Mainz University of Applied Science, Institut fur Mediagestaltung Fachhochschule Mainz, Hochschule fur Gestaltung Schwabisch Gmund, численними європейськими школами дизайну, що співпрацюють в програмі міжнародних змін Erasmus та NINA (Polish National Audio-Visual Institute).

Захід організується та провадиться польськими та німецькими професорами Ewa Satalecka, Anja Stoffler та Ralf Dringenberg. Конференція проходитиме у приміщеннях польсько-японського Інституту Технологічної Інформації, кінотеатрі Muranow та деяких інших громадских місцях у Варшаві.
Сподіваємось на зустріч у травні!

Інформація зі спільноти ЖЖ  “Типографія“. Також читайте тут.