OBJECTIVE

objective

Поспішайте подати заявку на участь у безстроковому конкурсі на отримання фінансування журналістських розслідувань.

Подати заявку на фінансування проектів розслідувань можуть українські , білоруські та молдавські журналісти. Розслідування повинно стосуватися теми відносин України/Білорусії/Молдови з ЄС, атомної енергетики, бізнесу (офшори, оподаткування, порушення закону), роботи уряду і місцевої влади, екології, політики та економіки 1990 -х років, перешкоджання прогресу демократії.

Розслідування можуть бути виконані в будь-якій формі – статті, відео або мультимедіа матеріали.

Готовий матеріал може бути опублікований на будь-якій мові регіону і в будь-якому ЗМІ. Заявка на фінансування може бути написана англійською, українською або російською мовою.

Заявка повинна містити: назву проекту, опис розслідування, план роботи, тривалість реалізації проекту, дедлайн, обсяги необхідного фінансування, детальний бюджет розслідування, ім’я, адресу, усі контактні дані та резюме журналіста, дату заповнення.

Заявки приймає Брайан Боннер, координатор Objective в Україні, Білорусі та Молдові за адресою: editorobjective2@gmail.com.

Objective зберігає право поширювати вироблені матеріали і надавати їх для безкоштовної публікації.

Проект реалізується датською консалтинговою компанією NIRAS і ВПС за фінансової підтримки міністерства закордонних справ Данії.

Детальніше читайте тут.

) ?