Оголошується набір на Школу міжнародної журналістики

zbruch

Школа журналістики Українського католицького університету за підтримки проекту mymedia.org.ua оголошує набір на Школу міжнародної журналістики «Україна після виборів: геополітичні стратегії», яка відбудеться 21-22 листопада 2014 року у Львові.

Концепція Школи:

реалізація учасниками власного журналістського проекту в межах задекларованої теми.

Навики і вміння, які отримають учасники Школи:

навики спілкування з дипломатами, політиками, експертами; навики збору інформації, роботи «в полі», роботи в групах; вміння підготовки матеріалів безпосередньо під час події; вміння аналізувати зібрану інформацію.

Принципи роботи Школи:

під час роботи Школи всі її учасники будуть поділені на міні-редакції. З кожною міні-редакцією буде працювати ментор – журналіст-тренер.

Робочі мови школи – українська, російська, польська, англійська.

Умови участі

1. Відбір учасників Школи проводиться на конкурсній основі. Заявки для участі в конкурсі можуть подавати студенти 4-5 курсів будь-яких спеціальностей, а також молоді журналісти віком до 28 років.

2. Для участі в Школі потрібно вислати на електронну адресу (journalist@ucu.edu.ua) розширене резюме учасника + детальний план (тези) статті (сценарій відеоматеріалу або радіопрограми). Важливо визначитися, в якому жанрі і для якого типу медіа (друковані чи Інтернет-ЗМІ, радіо, телебачення) ви будете писати свій журналістський матеріал.

3. Перевагу матимуть студенти і молоді журналісти, які мають публікації на тематику міжнародної політики та євроінтеграції (тексти публікацій потрібно відсканувати і долучити до заявки на участь в Школі).

4. Тематика майбутніх матеріалів повинна стосуватися одного із нижчевказаних тематичних напрямів:

• Геополітичні підсумки парламентських виборів (на прикладі конкретних регіонів)
  • Майбутнє тимчасово окупованих територій (Крим, Донбас)
  • Українаvs Росія: як шукати порозуміння?
  • «Відкладена» євроінтеграція: прагматичне рішення чи втрачений шанс?
  • Як Євромайдан змінив ідентичність України?

5. Кожен учасник Школи за час її роботи повинен завершити свій журналістський матеріал і здати його своєму ментору.

6. Автори найкращих журналістських матеріалів (переможців визначать ментори та спеціальне журі) отримають від організаторів Школи приз (!!!).

Дедлайн подачі заявок для участі в конкурсі – 25 жовтня 2014 р.

Списки учасників Школи будуть опубліковані на сайті Школи журналістики УКУ(journalism.ucu.edu.ua) та на Фейсбук-сторінці (www.facebook.com/journalistyka) 31 жовтня 2014 р.

Важливо: проїзд до Львова, проживання і харчування іногородніх учасників Школи оплачують організатори.

Детальніше про попередні Школи міжнародної журналістики тут:http://journalism.ucu.edu.ua/navchannya/shkola-mizhnarodnoji-zhurnalistyky/

За матеріалами journalism.ucu.edu.ua.